Die Therapie-Sebastian Fitzek

 


Die Therapie

Tanık yok, iz yok, ceset yok. Tanınmış psikiyatrist Viktor Larenz' in on iki yaşındaki kızı Josy, gizemli koşullar altında ortadan kaybolur. Kaderi açıklanamayan bir olay olarak kalır.

Dört yıl sonra: Kederli Viktor yaşamdan el etek çektiğinden beri ücra bir yerde olan evinde yaşamaktadır. Ama güzel bir yabancı onu orada takip eder. Gizemli olaylar zinciri başlar.  Josy' nin bir zamanlar yaptığı gibi iz bırakmadan kaybolan küçük bir kız ona tekrar tekrar görünür. Viktor, giderek dramatik bir sorgulama haline gelen terapiye başlar...

Sonuçta hiç tahmin edilmeyen sürpriz bir şekilde korkunç gerçekle karşılaşır.

Yine Fitzek, yine nefes nefese okunan bir roman. Belki bu yıl bu kadar çok kitap okumamın nedenlerindendir Sebastian Fitzek romanları. Bir başladım mı meraktan 2 günde bitiyor. Her kitapta da birbirinden farklı hikayeleri nereden buluyor bilmem. 

Kitap hakkında fazla ipucu verip heyecanını kaçırmadan Fitzek hayranlarına tavsiye edeyim:)

Yazardan okuduğum diğer kitaplar:

Das Paket

Noah

Sekizinci Gece

Ruh Kırıcı

Uyurgezer

Joshua Profil

ve Vincent Klietsch ile yazdığı

Auris serisi

4 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Yazarın kitaplarını çok merak ediyorum. Bir türlü fırsat bulamadım okumaya. :) Aklımda bulunsun yine de. Teşekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Belki online kütüphanelerde vardır ☺️

   Sil
 2. türkçe çeviri varsa okurum konuyu beğendim..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bazı kitapları var Türkçe olarak 😊

   Sil
Daha yeni Daha eski