Joshua Profili - Sebastian Fitzek - Kitap Tavsiyesi

kitap-tavsiyeleri


Herkese merhaba. Sevdiğim yazarlardan Sebastian Fitzek'ten yine sinir uçlarını gıdıklayan bir gerilim romanı Joshua Profil. Kış aylarında okumuştum henüz yeni yazabiliyorum😺🙈

Joshua Profil Kitabının Özeti

Vasat bir yazar olan Max, yasalara saygılı bir vatandaştır. Bir psikiyatri kurumunun güvenlik gözaltında olan kardeşi Cosmo'nun aksine, Max hayatında hiçbir zaman suçlu olmamıştır. Ancak birkaç gün içinde bir insanın yapabileceği en korkunç suçlardan birini işleyecektir. Sadece bugün bunu bilmiyor ... 

 "Joshua Profili" kitabıyla Sebastian Fitzek yine çok heyecan verici bir gerilim kitabı yazmış. Bu sefer konu gelecekte bir suç işleme olasılığı olan yazar Max hakkında. Onu takip edenlerin aksine henüz olacaklardan habersiz.
Okurken bir yandan Max'in ne yapacağını ve diğer yandan eylemlerinin nasıl öngörülebileceğini bilmek istiyorsunuz. Fitzek kitapları zaten çok keyifli ve sürekli heyecan verici. 

Yazarımız Max, internet hareketlerinden yola çıkarak suç işleme potansiyeli olduğu tahmin edilen insanların tespit edilmesi ile ilgili bir programın kurbanı olur ve kötü adamlar peşine takılır. Bundan sonra amansız bir kaçma ve kovalama başlar.
Genel olarak, kitap beni ikna etmeyi başardı ve merakla okudum. Sonuna kadar kafamı kurcalayan soru şuydu: Max suç işleyecek mi, işlemeyecek mi? Tam beş yıldız veriyorum ve sadece kitabı önerebilirim.

Yazarın okuduğum diğer kitapları:

Paket 

Noah 

Sekizinci Gece 

Uyurgezer

2 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

  1. Kitabın kapağı hoşmuş. Eskiden buna benzer bir film izlemiştim ama güzel bir konu. Okuyanı/izleyeni merakta bırakan böyle kurguları seviyorum. Tanıtım çok güzel olmuş. :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Teşekkürler. Sebastian Fitzek'in kitapları bu tarzı sevenler için cok ideal. Tavsiye ederim ☺️

      Sil
Daha yeni Daha eski