Evde Yılbaşı Dekorasyonu İçin Fikirler

 

yılbaşı dekorasyonu

Evde Yılbaşı Dekorasyonu

 

Yeni yıla günler kala evlere yeni yıl havası getirmek için minik dokunuşlar yeterlidir. Birkaç küçük detayla büyük sihirli bir etki yaratabilirsiniz. Sıcak  oturma alanları oluşturmak,koltuklarda renk kullanarak kırlentlerle zenginleştirmekle hoş bir görüntü kazanılabilir.Yılbaşı diye illaki yılbaşı ağacı almak zorunluluğu yoktur.Hele hele evde bebek ya da evcil hayvan varsa bu ağacın süsleriyle sapasağlam durması neredeyse imkansızdır.Bu noktada yapılacak küçük dokunuş yılbaşı ağacı süslerinin bir araya getirilerek bir kap veya saydam cam bir vazo içerisinde sergilenmesi olabilir.Hele hele geleneksel yılbaşı çiçeği de olunca süsleme tam olacaktır.

 

Kapı Yılbaşı Çelenkleri

 

yılbaşı dekorasyonu

Yılbaşı çelenkleri şu sıralar dükkanlarda çeşit çeşit sergilenmiş durumda olmasına rağmen evde olunan şu günlerde özellikle çocuklarla geçirilmesi gereken kaliteli zaman çerçevesinde toplanacak kozalaklar,yılbaşı çiçekleri ve yılbaşı ağacı topları ile deyim yerindeyse harikalar yaratılabilir.Kozalaklar renk renk sprey boyalarla boyanarak alanda hoş bir hava yaratılabilir.Üstüne kar tozu da eklememek olmazsa olmazdır.

yılbaşı dekorasyonu

Yılbaşı dekorasyonunda ilk akla gelen dekorasyon ışıklardır.Sandalyelere,kapıya,salondaki vitrine ışıklandırmalar yapılabilir.Dekoratif küçük mumlar cam kaselerde su içerisinde kullanılarak bir ambiyans yaratılabilir. Yeni yıl havasını kazandırmak kırmızı kurdeleler ile de mümkündür.Daire kapısına asılacak çan şeklindeki süsler de fark yaratabilir.Mumların yıldız süslemelerle bir arada, ortama bir hava katmak da sağlanarak hem görüntü hem koku açısından kullanılabilir.

Hazır süslerin yanı sıra, çocuklarla renkli kağıtlardan da süsler yapılabilir. Yıldızlar, kırlentler, yılbaşı kartları gibi sayısız fikir üretilebilir.

 

Yeni yıl  yaşadığımız sürece rağmen umut taşımalıdır. Bu umudu taşımak heyecanla bir şeyler yapmaktan geçer.Yaşam alanlarındaki bu küçük dokunuşlar ile hayata renk vermenin aslında tam sırasıdır.

Stor Perde Modelleri

Raylı Dolaplar Ve Kullanım Alanları

Epoksi Zemin Kaplama Nedir?

10 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Derya hanım birinci fotoğraf çok güzel

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de çok beğendim. Oldukça yaratıcı olmuş renkler de dinlendirici:)

   Sil
 2. Gerçekten şahane dokunuşlar yılbaşı ağacı ve ışıklandırma bencede çok önemli bir dekor parçası :)

  YanıtlaSil
 3. Bu güzel öneriler için çok teşekkür ederiz canım. Nice mutlu sağlıklı yıllar dilerim 🙏😍🌺😊

  YanıtlaSil
 4. Çocuklar küçükken uğraşırdım ya bıraktım artık. Benim evdekiler anlamıyorlar bu tarz inceliklerden...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben kendim de seviyorum. Farklı mevsimlere göre dekorasyon yapmak beni mutlu eder:)

   Sil
 5. Yılbaşı dekorasyonu deyince akan sular durur, fotoğraflara bakmak çok hoşuma gidiyor. Işıkları görünce aklıma geldi benimkileri arayıp bulayım :) Saatler kaldı gerçi :) Mutlu yıllar canım. 🌺

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski