Raylı Dolaplar Ve Kullanım Alanları - Raylı Dolapta Alanında Rakipsiz Bir Firma Land Dolap

raylı dolap-ray dolap


Kalabalık evlerde dolaplar hayati önem taşıyor. 4-5 kişilik bir ailede giyim kuşam, yatak yorgan, havlu gibi malzemeler, oyuncaklar, kitaplar inanılmaz çok yer kaplayabiliyor. Ve tabii ki evler de süratle dağılabiliyor. Evde düzeni sağlamanın en önemli yardımcısı dolaplar. Ben de evde çok dolap sevenlerdenim. Etrafta çok ıvır zıvır eşya olmasın, herşey dolapların içinde derli toplu dursun isterim. Ancak her evde büyük dolaplar için yeterli yer olmuyor. Dar alanlarda dolap kapıları büyük bir engel yaratabiliyor. Bu durumda da imdada raylı dolap dediğimiz, sürgü kapılı ray dolap sistemleri yetişiyor. Tam olarak sizin istediğiniz malzemede, ihtiyacınız olan alanlarda, dolap kapılarının kapladığı yer sorunu olmayan son derece şık raylı dolaplar nerede diyorsanız bugün size hayallerinizi gerçekleştirecek dolap firmasından bahsedeceğim.
Land dolap, kaliteli malzemeden ustaca yapılmış raylı dolapları ile alanında rakipsiz firmalardan biridir. Raylı dolap almaya karar verdiğinizde bu alanda profesyonelleşmiş ve sizi sonradan bozulan ray sistemleri ile uğraştırmayacak firmalarla çalışmanızda fayda var.

Ray Dolap Sistemi Deyince Ne Anlarız?


Dolap gövdesinin ön kısmına monte edilmiş raylar üzerine yerleştirilmiş, sürgü kapı şeklinde açılan kapılara sahip dolaplar ray dolap olarak adlandırılır. Açılır kapanır kapaklı dolapların aksine hem fazladan yer kaplamaz, hem de son derece zarif ve şıktır. Modern evlerin çoğunda artık raylı dolaplara rastlamak bir tesadüf değildir.
Suntalam veya MDF lam malzemeler arasında tercihinizi yapabilir, dolaplarınızın rengini de istediğiniz gibi zevkinize uygun olarak seçebilirsiniz.

Ray Dolap Sistemlerini Neden Tercih Etmeliyiz?

Ray dolap sistemlerinin tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biri, kapaklı dolapların kapladığı alan fazlalığından bizi kurtarmasıdır. Alanımızı ekonomik kullanmak, günümüzde özellikle küçük odalarda çok önemlidir.
Land ray dolap firmasını rakiplerinden ayıran bir özellik de, kişinin zevkine özel malzeme seçimini mümkün kılmasıdır. Kimse tek tip herkesinkine benzeyen dolaplara sahip olmak istemez. Firmayı ziyaret edip zengin dolap seçeneklerine baktığınızda alanında haklı bir ismi olduğunu farkedeceksiniz.

Ray Dolap En Çok Nerelerde Kullanılır

Ray dolap kullanım alanı da geniştir. Tıpkı malzeme seçimindeki çeşitlilik gibi, evinizin farklı alanlarında ihtiyacınıza göre raylı dolap kullanmanız mümkündür.Giyinme Odalarında Ray Dolap


Günümüzün modern metropol insanının hareketli yaşamına uygun olarak kıyafetleri de, her tür ortama uyacak şekilde çok ve çeşitlidir. Normal dolaplara bu kıyafetleri sığdıramayan ve yeterince odası olan insanlar giyinme odasını tercih etmektedir. Eğer ayıracak bir odanız varsa, giyinme odası evin geri kalanının derli toplu durması açısından son derece idealdir. Giyinme odanızın şekline ve ihtiyacınıza göre land ray dolap firmasında oldukça fazla seçenek mevcuttur.

Gardrop


Giyinme odası için ayıracak yerim yok diyorsanız hiç sorun değil. Dar alanlar, geniş alanlar, çatı katları için uygun gardrop modellerimizden birini seçerek raylı dolap rahatlığından faydalanabilirsiniz.


Genç Odalarında Ray Dolap


Gençlere özel bir oda hazırlarken göz önüne alınacaklar kendini odasında rahat hissetmesi ve odanın ihtiyaçlarına göre kolay kullanabileceği bir odası olmasıdır. Firmamızda birbirinden güzel ve farklı zevklere göre genç odası seçenekleri bulabilirsiniz.

Ray Dolap Montajı

Ray dolabınızı zevkinize ve evinize uygun olarak seçtiniz ancak montajı nasıl yapacağınızı mı düşünüyorsunuz? Bu hiç sorun değil. Firmamızın deneyimli, profesyonel ekibi dolabınızı güvenli ve usta bir şekilde monte eder.
Bir kez raylı dolap kullanmaya alıştınız mı vazgeçemezsiniz. Siz de yeni bir dolap arayışındaysanız ve raylı dolabın eviniz için uygun bir seçenek olduğunu düşünüyorsanız müşteri temsilcilerimiz ile hemen bağlantı kurup dilediğiniz bilgileri alabilirsiniz.

6 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. keşke bir giyinme odam olabilse... hemen yaptırırım..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim de hayalimde hep giyinme odası var :)

   Sil
 2. Kendi evim toplasan bi ray dolap etmez . Boş ver huzurumuz sağlığımız yerinde evimizde olsun yeter

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Öyle tabii canım ama raylı dolap çok rahat oluyor en çok yer kaplamamasını seviyorum.

   Sil
 3. Raylı dolaplar çok güzel oluyor. Özellikle giyinme odası tabir edilen odalarda çok şık ve pratik bir seçim.

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski