Bad Moms 2 - Film Tavsiyesi

Görsel: Prime Video

 

Bad Moms2 konu ve arka plan (Spoiler İçerir!!!)

Noel, anneler hariç tüm aile için keyifli bir kutlamadır. Bütün işi onlar yapmak, hediye almak, yemek pişirmek, bulaşık yıkamak, süslemek, temizlik yapmak ve tüm ailenin kötü ruh haline katlanmak zorundalar. Üç anne Amy (Mila Kunis), Carla (Kathryn Hahn) ve Kiki (Kristen Bell), sonunda kendilerini ödüllendirmek istedikleri için bu Noel'de harekete geçmeye karar verirler.


Ancak beklenmedik ziyaretçiler aniden kapıda belirince plan tamamen ters teper: Anneler, festivale kayıt yaptırmıştır. Ne yazık ki Amy'nin annesi (Christine Baranski), Carla'nın annesi (Susan Sarandon) ve Kiki'nin annesinin (Cheryl Hines) mükemmel bir Noel'in nasıl olması gerektiği konusunda çok net fikirleri vardır. 

Mila Kunis, Kristen Bell ve Kathryn Hahn' ın başrolünü oynadığı filmdeki kaotik anneler 2016'da beyazperdede ilk çıkışlarını kutladıktan sonra, başarılı konsept bir yıl aradan sonra devam etti.  Ayrıca devam filminden bir kez daha Jon Lucas ve Scott Moore sorumlu.


Christina Applegate ilk bölümde Kötü Anneler' in düşmanı olarak yer alırken, çılgın anneler ikinci bölümde kendi anneleriyle uğraşmak zorunda kalıyor. Lucas ve Moore, Hollywood ikonu Susan Sarandon' u ("Hayatın Tüm Renkleri"), "The Big Bang Theory" yıldızı Christine Baranski' yi ve Cheryl Hines' ı ("Wilson - The Do-Gooder") seçerek hedefi tam onikiden vurmuşlar. “Kötü Anneler 2”de iki nesil aktris, tatillerde egemenlik mücadelesinde yarışıyor. Anne ve kızlar birbirine tam uymuş. 

Eğlenceli iki saat geçirmek istiyorsanız filmi tavsiye ederim. Yaş sınırlaması 12+ ama biraz daha büyüklere uygun bence.

Benzer konulu film ve diziler:

Bad Moms 1

Malavita The Family

Working Moms

Working Moms 7. ve Son Sezon

Good Girls


8 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. izlemedim ama izlerim tabiiii :)

  YanıtlaSil
 2. O zaman listeme alayım ramazandan sonra izlerim. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet 18++++ olduğundan bence de daha uygun olur 🤭

   Sil
 3. Çok güzel bir anlatım olmuş, teşekkürler:)

  YanıtlaSil
 4. İzlemedim ama keyifli bir filme benziyor

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski