The Big Bang Theory - Deli Kızın İzledikleri

Netflix-The Big Bang Theory

Ennnnn sevdiklerimden. Yıllardır vazgeçemediğim The Big Bang Theory dizisini eskiden Tv ' deki bölümlerinden; şimdi de Netflix' ten çok severek izliyorum. Araya reklam girmeden izlemek en keyifli yanı tabii:)


Oğlum Ada' nın da en sevdiği dizi olduğu için, haftasonları kardeşi yatınca birlikte izliyor ve çok gülüyoruz. Hatta çekilen tüm bölümleri bitirdik tekrarını izliyoruz :) Her seferinde de bu çılgın dahiler bizi güldürebilmeyi başarıyor. Aile üyeleri ile gülebildiğiniz şeyler izlemek inanılmaz iyi geliyor. Pozitif iletişim için birlikte gülebilmenin çok önemli bir paylaşım olduğuna inanırım ben kendimce.


İlk kez 2007' de yayınlanan Chuck Lorre ve Bill Prady' nin yapımcılığını yaptığı dizi bir komedi. Kaliforniya Teknoloji Üniversitesi' nde çalışan ve aynı evi paylaşan deneysel fizikçi Leonard Hofstadter ve teorik fizikçi Sheldon Cooper ve onların arkadaşları uzay mühendisi Howard Wolowitz ile astrofizikçi Rajesh Koothrapalli ana rolleri oluşturuyor. Leonard' ın güzel ama onlar gibi dahi olmayan garson sevgilisi Penny, Howard'in önce kız arkadaşı sonra eli olan Bernadette ve Sheldon' un kız arkadaşı Amy diğer önemli roller.
Defalarca ödül alan dizi ve Sheldon karakterini oynayan Jim Parsons benim favorim.


Dahi olmalarına rağmen, biraz çocuk ruhlu, biraz romantik, epeyce de çılgın bu arkadaşların maceralarını Netflix' ten izleyebilirsiniz. Evde ne izlesem, tatil gününde evde ne izlenir diye düşünüp duruyorsanız, dizi sizin için keyifli bir seçenek olabilir. Oldukça fazla bölüm var izle  izle bitmez:)

24 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Geçen gün netten izlemeyi düşündüm ama 2007 yapımı olduğunu görunce tereddüt ettim. Görüntü kalitesi kötüdür diye düşünmüştüm. Artık izlerim heralde. Zaten komedi arayıp duruyordum.

  YanıtlaSil
 2. Herkes konuşuyordu bu diziyi. Aklımda olsun. Çok teşekkürler :))

  YanıtlaSil
 3. çok çok keyifli bir dizi Friends'den sonra en sevdiğim ikinci dizidir :-))) her seyredişte gülerim ben de..

  YanıtlaSil
 4. Benim de çok sevdiğim bir dizi ama maalesef bitiyor artık. Ben biraz sezonlarda geriyim ve bu aralar yarım kaldığım dizileri izliyorum, önce Modern Family var. Onun da son sezonu olacak derken bitiyor yavaş yavaş uzun soluklu diziler :(.

  YanıtlaSil
 5. Bir ara bende çok seyrederdim bu diziyi :))

  YanıtlaSil
 6. Tüm yabancı dizileri ucundan köşesinden de olsa mutlaka izlerim ama The bing bang teory bir türlüü nasip olmadı bana !Hep unutuyorum seyretmeyi🙈😂Senin bu önerini hemencecik alıyorum ve daha da aksatmıyorum başlıyorum!❤️

  YanıtlaSil
 7. En sevdiğim dizilerden.Bu sene final yapıyormuş galiba.Üzüldüm doğrusu.Eğer tbbt yi beğendiyseniz Sheldon Copeer'ın çocukluğunu anlatan Young Sheldon var.Mutlaka izleyin derim :))

  YanıtlaSil
 8. Adını çok duydum ama izlemedim, ben de bakayım. Bu arada ben de Netflix'te Somewhere Between diye bir polisiye izledim, polisiye ama aşk, ihanet ve hafiften zamanda yolculuk da var, çok heyecanlı, sürüklüyiciydi. Eline sağlık Derya'cığım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Onu görmedim bakayim ben de. Kisin daha cok zaman oluyor 😊

   Sil
 9. Görünce bir tebessüm ettim... Ne izlerdim, ne heyecanla uykusuz kala kala izlerdim yorgan altında... :) Aman ses çıkmasın, kimse uyanmasın diye diye :) Gerçekten unutulmazlar arasında benim içinde!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tv de unutuyordum bazen gününü netflixte rahat oldu 😊

   Sil
 10. Sen yazınca hatırladım bu diziyi... Ara ara denk geliyordum ama nerde bilemedim şimdi...
  Bir ara Oytunla izleyeyim bende tüm bölümlerini.
  Sağolasın şekercim ♥

  YanıtlaSil
 11. Pozitif iletişim için birlikte gülebilmenin çok önemli bir paylaşım olduğu konusunda hemfikirim seninle.O yüzden güzel bir tavsiye olmuş.Ailecek izlenmeli :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kücük yaslara pek uygun degil ama 13-14yas civari izleyebilir 😊

   Sil
 12. Ofiste aralarda sıklıkla konuşuluyor bu dizi, ben de merak ediyordum. Bak yine karşıma çıktı, seyretme zamanı gelmiş olmalı.

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski