Good Girls-Dizi Tavsiyesi
Beth ve Annie kardeşler ve arkadaşları Ruby mali zorluklar içindedir ve artık birbirlerine nasıl yardım edeceklerini bilemezler. Ani bir kararla Annie'nin çalıştığı  süpermarkette soygun yapmaya karar verirler.

Planları sonunda işe yarar, ancak çalınan para miktarı önceden hesaplanandan önemli ölçüde yüksektir. Üç arkadaş farkına varmadan, istediklerinden daha derin bir suça bulaşırlar.


Good Girls: Oyuncular

Good Girls dizisinin başrollerini "Mad Men" oyuncusu Christina Hendricks (Beth Boland), Mae Whitman (Annie Marks) ve komedyen Marietta Sangai Sirleaf (Ruby Hill) canlandırıyor. Ayrıca  Dean Boland rolünde Matthew Lillard ve Stan Hill rolünde "Mike & Molly" oyuncusu Reno Wilson yer alıyor. Mafya patronu Rio rolünü de Manny Montana üstlenmiş. 

Good Girls: Prodüksiyon

Dizi fikri Amerikalı senarist Jenna Bans'tan gelmiş. "Good Girls" ün yapımcılığını Minnesota Logging Company ve Universal Television üstlenmiş.


İlk başta ailelerini borçtan kurtarmak için girdikleri suç batağından, sonraları para ve macera cazip geldiği için bir türlü çıkamayan üç kafadar kadın izleyenlere gerçekten eğlenceli anlar yaşatıyor. Gerçek yaşamla ne kadar bağdaşır bilinmez ama maceralı olaylar diziyi izlenir kılıyor. 

Oyuncular o kadar sevimli ki işledikleri tüm suçlara rağmen onlara kızamıyorsunuz. Good Girls'e sadece bir kadın dizisi diyemeyiz herkes keyifle izleyebilir. 

Bu diziler de ilginizi çekebilir:


 

10 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Çok keyifli bir diziye benziyor. Paylaşım için teşekkürler :))

  YanıtlaSil
 2. Bu ara sürükleyici bir dizi arıyordum (Good Girls) izlenecekler listeme aldım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gerçekten hoş bir dizi tavsiye ederim ☺️

   Sil
 3. Duymamıştım, izleyeyim bunu...

  YanıtlaSil
 4. Bu aralar keyifli diziler iyi gider :) Teşekkürler öneri için.

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski