Dead To Me - Dizi TavsiyesiGörsel: imdb.com


 Dead To Me, Liz Feldman'ın yönettiği ve Christina Applegate ve Linda Cardellini'nin başrol oynadığı 2019 komedi dizisi.


Dead To Me, bir dul ile özgür ruhlu bir kadın arasındaki olağanüstü dostluğu anlatan Netflix'ten bir kara mizah komedi dizisidir. Ancak, söz konusu dostluk yakında şok edici bir sır tarafından gölgede bırakılacaktır.


Dead To Me hakkında eksiksiz hikaye ve bilgiler (Spoiler İçerir)

Emlakçı Jen Harding, kocasının ölümünden beri derin bir üzüntü ve öfke içindedir. Sadece iki oğluna bakmak zorunda değil, aynı zamanda kocasının katilini bulmayı da görevi olarak görüyor. Bir gece bir araba çarpmış ve fail kaçmıştır.

Görsel: netflix.comJen, kederiyle başa çıkmak için bir keder destek grubuna katılmaya karar verir. Orada, aynı zamanda korkunç bir kayıp yaşayan özgür ruhlu Judy ile tanışır. Jen ve Judy hızla birbirlerine her şeyi anlatabilen en iyi arkadaşlar olurlar.


Ancak Judy, Jen ve yeni keşfettiği ailesiyle olan dostluğunu tehlikeye atabilecek korkunç bir sır saklıyor. Judy, her ne pahasına olursa olsun, geçmişinin hatalarını örtbas etmeye çalışırken, gerçeği söyleme dürtüsü onu kemirmekle tehdit eder.


Dead To Me'nin Ana Karakterleri

Jen Harding (Christina Applegate), kocasının ölümünden beri sürekli saldırganlık sorunları yaşıyor ve kimsenin onu anlamadığını düşünüyor. Endişelerini ve özlemlerini ancak yeni arkadaşı Judy ile paylaşabiliyor.


Judy Hale (Linda Cardellini), Jen'in ailesine hızlı bir giriş yapan esrarengiz bir kişilik ve yetenekli bir ressamdır. Ama karanlık sırlarını en iyi arkadaşına bile açamaz.


Steve Wood (James Marsden), Judy'nin eski nişanlısı ve zengin bir iş adamıdır. Steve ve Judy karanlık bir sır saklıyor.


Charlie Harding (Sam McCarthy) Jen'in en büyük oğludur ve onunla zor bir ilişkisi vardır. En yakın arkadaşı olan babasının ölümünden sonra ailesinden giderek uzaklaşmıştır.

Dead to me dizisini sanırım geçtiğimiz yıl izlemiştim ve taslaklarda yazılmayı bekliyordu. İlginçtir ki çok severek izlediğimiz Cats gibi eleştirmenlerden kötü yorumlar aldı. Oysa ben diziyi çok eğlenceli bulmuştum. Sonuçta önemli olan izleyenin beğenmesi değil mi? Dizinin devamının da çekileceğini okumuştum ama henüz yeni bölümler dikkatimi çekmedi.

Bu yazıyı hazırlarken Christina Applegate ' in MS hastalığı ile boğuştuğu haberini okudum. İnşallah tedavilerle en azından hastalığı daha rahat bir şekilde geçirmesini dilerim. Zira ne yazık ki henüz kesin tedavisi bulunamayan bir hastalık.

Bu diziler de ilginizi çekebilir:

Gecenin Mirasçıları

Cennete Hoş Geldiniz

Ozark

15 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Çok fazla karşılaştığım bir dizi değildi ama yazınızı okuduktan sonra merak ettim. Listeme aldım. Teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 2. bunu izlemedim bi bakıyım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu sezonlar iyi son sezon uyduruk olmuş 🤣

   Sil
 3. Mini dizileri seviyorum.Bunu da listeye ekledim.Teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 4. Bu dizi izleme listemdeydi ama Netflix'i kapatınca kaldı. Şu aralar 3.sezonu yayınlandı ve sanırım final sezonu. Oyuncusu sağlık sorunu yaşayınca devamını getirmeyecekler sanırım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Final sezonunu beğenmedim bu ilk sezonlar güzeldi ☺️

   Sil
 5. O kadar severek izledim ki diziyi 🙈 oyunculara da ayrı bayıldım. Henüz son sezonu izlemedim. Bir de Virgina Virgin dizi var ona bayılıyorum..... İzlemediyseniz tavsiye ederim Derya.
  Selamlar 💐

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Son sezon biraz uydurma olmuş. O diziyi izlemedim not alayım teşekkürler 😊

   Sil
 6. Ben de çok severek izlemiştim bu diziyi canım:)
  MS zor bir hastalık üzüldüm inşallah kolay atlatır..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Artık bastonla yürüyor. Maalesef zor bir hastalık.

   Sil
 7. 3 sezonu da bitirdim sevdim çok bu diziyi :)

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski