Cennete Hoş Geldiniz-Bienvenidos a Eden

 Uzun zamandır blogcuğuma yazı yazamadım. Bunun nedenlerini Mayıs ayı yazımda detaylı anlatacağım ama bugün size keyifli bir haftasonu izlemeliği önermek istiyorum. Netflix'in ilginç İspanyol dizisi Bienvenidos a Eden, yani Cennete hoş geldiniz. Son yıllarda Netflix'te İspanyol yapımları pek seviliyor. 

Cennet Mi, Cehennem Mi?


Kısaca dizinin konusu, sosyal medyada aktif olan 100 kişi, bir içecek firmasının ıssız bir adada düzenlediği partiye davet edilir. Aralarından 5 kişi içeceği deneme şansına sahip olur. Ancak keyifli başlayan parti bir anda bir kabusa dönüşür. Adada esrarengiz bir şekilde tarikat gibi yaşayan ev sahipleri onların gitmesine izin vermez. 

Dizinin tüm bölümlerini çabucak izledim ancak öyle bir yerde bitti ki, hiç bir soru aydınlanmadı. Adanın esrarı neydi, 5 kişi kurtulacak mı hepsi havada kaldı. Dizinin devamının çekileceğini okudum umarım öyle olur yoksa hiç bir işe yaramayacak 😂 Tam heyecanla izlerken şok geçiriyorum böyle yarıda kalınca.

Bu dizileri izlediniz mi:

Ozark Son Sezon ve Veda

Kulüp

Pera Palas'ta Gece Yarısı

Maid

26 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Heyecan verici bir diziymiş. İnşallah devamı gelir. Teşekkürler Deryacığım 🤗🌺

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yarım bir yerde kesildi umarım gelir canım 😍

   Sil
 2. Cennete Hoş Geldiniz isim olarak çok çekici geldi, mini dizi olsaydı kesin bakardım. Sürüncemede kalan dizileri sevmiyorum, bağ bir yerden illaki kopuyor. Çok teşekkürler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mini dizi ama kötü bir yerde bitti ☹️

   Sil
 3. Bilmediğin şeye bulaşmayacaksın. :)) Pek bana hitap etmiyor ama paylaşım için teşekkürler. En azından öğrenmiş oldum. :)

  YanıtlaSil
 4. Duymamıştım bu diziyi. Yarım kalması kötü oluyor genelde final sezonunda izlemeye başlarım ben.

  YanıtlaSil
 5. Ben de dizi izleyemiyorum ana çok teşekkürler:)

  YanıtlaSil
 6. Bu diziyi duymamıştım ama not aldım:)

  YanıtlaSil
 7. Konusu Midsommar'ı hatırlattı bana :) Havada kalarak bitmesi ise kötü olmuş, hiç bulaşmamak lazım :))

  YanıtlaSil
 8. Bitmeden başlamayayım bari:)

  YanıtlaSil
 9. İspanyol yapımları seviyorum ben de ama sanırım ama artık dizi değil de filmlere kaydım ben. İzleyeyim ve bitsin istiyorum. :) Diğer dizilerin iki tanesine bakmıştım. :)

  YanıtlaSil
 10. oleey ispanyol dizilerini çok severim, gelir yaa ikinci sezon demekkisi :)

  YanıtlaSil
 11. Ben değil ama benim eşim cok sevdi bu diziyi Derya Ablacım 🙈😁Kesinlikle bende bir sürü şeyin havada bırakıldığını düşünüyorum 🙈

  YanıtlaSil
 12. Netflix hesabımı yakın zamanda kapattım. Yoksa bir şans verip izleyebilirdim. Eğer devamı güzel olursa internetten bulup izlerim belki. Tanıtım için teşekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Biz de en çok çocuklar için tutuyoruz Netflix i

   Sil
 13. Biz de bekleyelim o zaman izlemek için. :)

  YanıtlaSil
 14. ayy çok güzelmiş tam benlik gizem heyecan vs 2.sezon olsun da öyle izleyim not aldım. 2.sezon çıkmadan izlersem kötü olur benim için meraktan :)

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski