Working 'Moms 7. ve Son Sezon
Birkaç ay önce Workin 'Moms dizisinden bahsetmiştim. Birkaç annenin özel ve iş yaşamını dengede tutmaya ve herşeyde başarılı olmaya çalışırken yaşadıkları olaylar biraz da esprili bir tarzda anlatılıyor. Farklı ülkelerde olsak da, kadınların yaşadıkları o kadar ortak ve evrensel ki her izleyen kendi yaşamından bir şeyler bulabiliyor. İki elimizle 20 elin işini başarmaya ve o karmaşada dengede kalmaya çalışmıyor muyuz çoğumuz? Hele de çocuklarımız varsa... Kadın olarak kazanımlarımızdan vazgeçmek istemezken, ailelerin yükünü de taşımaya çalışıyoruz.

 Workin 'Moms sitcom'unun yedinci ve son sezonu Ocak 2023'te CBC'de gösterime girdi ve 13 bölümden oluşuyor. Çalışan anneler Kate, Anne, Jenny, Sloane ve Val'in hikayelerini sona erdiriyor. Dizi bittiği için üzüldüm keyifle izlediğim dizilerden biri oldu. 

Genelde bizi hep erkek yönetmenler anlatır ya, bu kez aynı zamanda başrolde oynayan Catherine Reitman bu kez kadın gözüyle anlatmış. Belki de dizinin samimiyeti de buradan geliyordur.

Henüz izlemediyseniz ilk sezondan başlayarak keyifli zaman geçirmek ve aa benim de başıma bunlar bunlar geliyor diyebilmek için izleyebilirsiniz.

Bu diziler de ilginizi çekebilir:

Workin' Moms İlk 6 Sezon 

Good Girls

Yorum Gönder

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

Daha yeni Daha eski