Kahve Konuklarım - Sanat İlhamlı

 

Eğer kelebekleri tanımak istiyorsak bir kaç tırtıla katlanmak gerekir.

Küçük PrensKüçük Prens' in bu cümlesini çok severim. ''Çölü güzelleştiren, bir yerlerde bir kuyu saklıyor olmasıdır'' cümlesini de aynı şekilde... Neden derseniz, hayatta pek çok insanla karşılaşıyoruz. Onların arasından kelebekler ve içi su dolu bir kuyu bulmak için pek çoğunu elememiz gerekiyor. Her ne kadar ben artık eleye eleye çevremde bir avuç kelebek bıraktıysam da, arada bir bahçemdeki güllere konup ''Heey ben de buradayım'' diye kendini gösterenler oluyor.
Blog dünyasında da birçok kişi tanıyoruz. Ne yazık ki blog yazarı diye herkes yüzde yüz iyidir diyemeyeceğim olaylarla da karşılaştım zaman içinde. O yüzden ancak kendime yakın gördüğüm, samimiyetine güvendiğim dostlarla iletişimde kalmaya çalışıyorum. Yakın zamanda hoş sohbetler ettiğimiz Sanat İlhamlı (Şeyma Tuna Dinç) arkadaşımız da bunlardan biri. Önce bana yaptığı yorumlar dikkatimi çekti ve bloğunu ziyaret ettim. Baktım sanat dolu, okumaktan keyif aldığım bir blog... Keşke bu tarz bloglar çoğalsa... Neredeyse 10 yıl olacak blog yazmaya başlayalı ama hala tanımadığımız birçok blog çıkıyor karşımıza. 
Bugün benimle yaptığı bir söyleşi yayınladı. Sizlerle de paylaşmak istedim. Benim açımdan çok keyifli ve seviyeli bir söyleşi oldu. Kendisine buradan tekrar teşekkür etmek istiyorum. İlerleyen zamanda ben de onunla bir söyleşi gerçekleştirme hakkımı saklı tutarak sevgilerimi gönderiyorum 💕

13 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. 7 senedir blog dünyasının içindeyim başlarda fazlaca son yıllarda az az :))) Bir sürü insan tanıdım ve birçoğumuzun ortak noktası burayı güvenli bölge gibi görmemiz. Diğer sosyal mecralardan uzak samimi bir yer... Ben de yeniden blog yazıları okumak icin heyecanlıyım. Yazı için teşekkürler!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben teşekkür ederim ☺️. Blog kalıcı bir mecra. İsteyen dönüp dönüp eski yazıları okuyabilir. Mesela şu arkadaş bir kitap tanıtmışti gibi bir bilgi için okuduğum yazıyı tekrar araştırabiliyorum. Sosyal medya çabuk tüketilen bir çerez gibi ☺️

   Sil
 2. sanata ilgi duyanlar iyidir :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim 🙏🌟 Sanatı daha çok konuşacağımız günlere🌷

   Sil
  2. Eveeet 💞💞💞

   Sil
 3. Takip etmiyormuşum. Sayende haberim oldu ve takibe aldım :)

  YanıtlaSil
 4. Çok teşekkür ederim paylaşım için 🌷 Kahve sohbetlerinde olmak mutlu etti. Küçük Prens de en çok sevdiğim kitap 💙🌹

  YanıtlaSil
 5. Keyif alarak okuduğum bir röportaj oldu. Seni yeniden okumak çok güzel Deryacığım:) Hayırlı ramazanlar bu arada:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim canım 😍. Hayırlı ramazanlar 8

   Sil
Daha yeni Daha eski