5 Ağu 2019

Malavita The Family - Film Tavsiyesi

Michelle Pfeiffer-RObert de Niro- Tommy Lee Jones-

Sıcak yaz günlerini şenlendirecek hem komedi hem macera dolu bir film izlemek istiyorsanız Malavita The Family tam size göre.
Robert de Niro ve Michelle Pfeiffer' in başrollerini oynadığı film, tam bir yaz veya haftasonu eğlenceliği. Ben filmi geçtiğimiz kış aylarında izlemiştim, ama ancak yazmaya zaman bulabiliyorum.2013 yapımı Amerikan-Fransız komedisi olan Luc Besson film inin diğer bir ağır bombası ise; yan rollerden birini üstlenen yılların eskitemediği oyunculardan Tommy Lee Jones. Bu üç değerli oyuncu bir araya gelir de film izlenmez mi ?

Filmin Konusu :

İtalyan mafyasından Manzonis ailesi, tanık koruma programı aracılığıyla Fransa' da küçük bir kasabaya yerleşir. Ailenin babası Robert de Niro, yazar olduğunu söyler herkese. Anne Michelle Pfeiffer ise masum bir ev hanımıdır. Ancak eski alışkanlıklardan vazgeçmek pek kolay değildir. Aile ufak tefek bazı aksaklıklarla yeni hayatını sürdürmeye çalışırken, peşlerinde olan mafya ve onları korumaya çalışan ajan Tommy Lee Jones kasabayı epeyce şenlendiriyorlar.

Malavita The Family filmini vaktiniz varsa mutlaka izleyin derim ben. Herkese keyifli seyirler.

10 yorum:

 1. Deryacığım derhal seyrediyorum, sonra yine yorum yazacağım :))

  YanıtlaSil
 2. Aklımda olsun. Teşekkürler Derya'cığım.

  YanıtlaSil
 3. Eğlenceli bir şeye benziyor, sırf oyuncular için bile izlenir :)

  YanıtlaSil
 4. İKi oyuncuyu da çok severim, filmde acaba koruyan ajanla eşi birbirine aşık mı olacak dedim hemen:)))ay ne fesat bir düşünce:)))kesinlikle izlemek isterim şimdiye dek Robert de Niro'nun beğenmediğim filmi olmadı. (Tabii sadece tvye gelenlerini izleyebildim)Çok teşekkürler Derya'cığım, ne güzel bir tanıtım olmuş fotoğraflarla desteklenerek...

  YanıtlaSil
 5. Şimdilerde bu oyuncuları sinema perdesinde çok göremesek de, o dönemlerin en iyileri ve filme damgasını vuruyorlar, beğenmiştim ben de. Çok teşekkürler.

  YanıtlaSil
 6. Tam çerezlik filmmiş. Aklımda bulunsun.

  YanıtlaSil
 7. not aldım yarın akşam için :) çocuklar yatağa ben film izlemeye

  YanıtlaSil
 8. yönetmen de oyuncular da iyi. izlememişim. izlerim holeeey :)

  YanıtlaSil
 9. Zihnim çok dolu şu ara.Uygun bir zamanda izleyebilirim :) Benim de aklımda bulunsun :)

  YanıtlaSil
 10. Sevdiğim yıldızlar bir filme toplanırsa ben de hemen izlerim ;)

  YanıtlaSil

Whatsapp Düğmesi yalnızca Mobil Cihazda çalışır

Aramak İstediğiniz Kelimeyi Yazın ve Enter Tuşuna Basın