Venus Allein Zu Haus - Venüs Evde Yalnız - Kitap Tavsiyesi

Venus Allein Zu Haus - Venüs Evde Yalnız - Kitap Tavsiyesi
En iyi arkadaşı sunağa, kız kardeşi doğum iznine ve Helen' in kendisi - alışverişe gider. Çok parası ama az zevki olan insanlar için bir tür danışman olarak. Yakın zamana kadar, hayat bu kadar kasvetli görünmüyordu, ama nişanlısı aniden onu terkedince olanlar oldu.

Venus Allein Zu Haus - Venüs Evde Yalnız - Kitap Tavsiyesi

Jana Voosen' den Venus Allein Zu Haus (Venüs evde yalnız) keyifli ve esprili bir diller yazılmış bir kitap. Okurken bazen kahkahalarımı tutamadım. Tam fazla kafanızı yormayacak, ayaklarınızı uzatıp rahatça okuyabileceğiniz bir kitap. Benim için yazın bahçemde rahatça okuduklarımdan. Bir günde bir okunup bitirilebilir.
İnternette kitabın Türkçe çevirisini bulamadım. Ancak okumuş olanlar hangi yayınevinden çıktığını yazarsa ben de güncellerim. Almanca olarak okumak isterseniz Amazon' da bulabilirsiniz.

Venus Allein Zu Haus

 Kitabın baş kahramanı Helen karakteri çok güzel. Fevkalade sakar, ama aynı zamanda savunmasız ve sıcak. Her insanın başına gelebilecek şeyler yaşıyor aslında. Hikayede olanlar herhangi birimize olabilirdi ve bu da kitabı ilginç hale getiriyor çünkü Helen'e ne olacağını bilmek istiyorsun.

Jana Voosen Kimdir?


Jana Voosen


Oyunculuk ve edebiyat: 7 Mayıs 1976'da Hamburg'da doğan Jana Voosen, Alman bir yazar ve aktrist. Hamburg ve New York'ta oyuncu olarak eğitim aldı.

O zamandan beri televizyon ve tiyatrolarda çok sayıda rol alan yazarın bir çok kitabı var. Ayrıca romanları, kısa öyküleri, oyunları ve senaryoları ile yazar olarak isim yaptı.

Bunlar da ilginizi çekebilir:


11 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Çerezlik, kafa dinlendiren bir kitaba benziyor.

  YanıtlaSil
 2. bricit cons ve alışverişkolik karışımı bir kitap sanki ben de Türkçeye çevrilse zevkle okurum..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet tam da o tarz kitaplar yazıyor haklısın ☺️

   Sil
 3. Senin önerilerin kıymetlimdir, teşekkürler Deryacığım :))

  YanıtlaSil
 4. Özellikle yazın seviyorum böyle kitapları.

  YanıtlaSil
 5. A very interesting book that talks about a woman's life...

  YanıtlaSil
 6. Ben göremedim ama belki çevirisi vardır.

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski