Im Auge des Zebras-Vincent Kliesch


 

Bir insan aynı anda nasıl birden fazla yerde olabilir?


Çok satan kitapların yazarı Vincent Kliesch'in yazdığı "Zebranın Gözünde" kitabının açılış bölümünde Müfettiş Olivia Holzmann, zor bir vakayı çözmek zorundadır.


Almanya'nın her yerinde fiziksel olarak imkansız olan bir şey yaşanıyor: Farklı şehirlerde gençler kaçırılıyor ve kısa süre sonra ebeveynleri öldürülüyor. Ve tüm delillere göre suçlar aynı anda ve aynı kişi tarafından işleniyor! LKA Berlin'den Komiser Olivia Holzmann karanlıkta bir ışık arıyor ve sadece gençlerin zamanının azaldığını biliyor. Görünüşte doğaüstü olan bu vakayı çözmek, üç özel dedektifin becerisini gerektiriyor: Olivia Holzmann'ın iradesi, akıl hocası Severin Boesherz'in parlak gözlem becerileri ve emekli dedektif Esther Wardy'nin deneyimi. Üçü de failin, sevdikleri şeyi her an ne kadar kolay ellerinden alabileceğinden habersizdir...


Korkunç bir psikopat, imkansız bir vaka ve öngörülemeyen gelişmeler: Alman gerilim yazarı Vincent Kliesch, Sebastian Fitzek ile birlikte »Auris« serisiyle çok satanlar listesinde fırtına gibi esti ancak güçlü kalemi yazdığı farklı kitaplarla da kendini kanıtlıyor. Fitzek çizgisine yakın kitaplarını bu tarzı sevenler keyifle okuyacaklar.

Kitabı amazon'da bulabilirsiniz.

Yazardan okuduğum diğer kitaplar:


Vincent Kliesch' ten Tüyleri Diken Diken Eden 3 Kitap

Auris

Die Frequenz Des Todes

Todesrauschen

4 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

  1. Konusu ilgi çekici. Gerilim dolu polisiyeyi severim. Tanıtım için teşekkürler. 😊

    YanıtlaSil
  2. bilmiyordum oleeey iyimiş pikuuu :)

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski