Gerechte Engel- Mary Stanton

Herkese merhaba. Fantastik hikayeleri seviyorsanız bugün tam da size göre bir kitap tavsiyem var.  Aslında birkaç kitaplık bir seri ama tek tek de okunabilir. Genç avukat Bree Winston-Beaufort'un hukuk firması, birkaç tuhaflığa rağmen iyi gitmektedir. Çünkü Bree, kendisinden yardım isteyen hayalet vakalarına kendini adamıştır. Müvekkillerini ilahi mahkeme önünde temsil eder ve onları araftan kurtarır. Meleklerin Avukatı gizem serisinin Dördüncü Kitabında, Bree bir film setindeki hain bir cinayet sahnesini çözmeye çalışır ve kendisini Savannah'nın en saygın ailelerinden birinin entrikaları nedeniyle büyük bir tehlike içinde bulur.

Kitap okuması keyifli, fantastik bir hikaye. Türkçe çevirisini bulamadım. İngilizce ve Almanca okuyabilecekler amazon ' da bulabilirler. İngilizce ismi Angel' s Verdict.

Mary Stanton'ın özgeçmişiMary Stanton, 1947'de ABD, Florida, Winter Park'ta doğdu. Hawaii'de büyüdü, Kailua Lisesi'nden mezun oldu ve ardından felsefe ve edebiyat alanında lisans derecesi aldığı Northfield, Minnesota'daki St. Olaf Koleji'ne gitmek için adadan ayrıldı. Daha sonra bir yıl hukuk fakültesine ve bir yıl yüksek lisans okuluna gitti. Mezun olduktan sonra Minnesota'da kaldı ve gece kulübü şarkıcısı, adli tabip olarak ve Hostings Devlet Hastanesinde çalıştı. İlk boşandıktan sonra New York, Rochester'a taşındı ve 1985'te kendi pazarlama ve iletişim şirketini kurmadan önce metin yazarı olarak çalıştı. Diğerlerinin yanı sıra Xerox, American Express ve Eastman Kodak için çalışıyor. Birkaç yıl sonra şirketi sattı ve sonunda 1994'te ayrıldı ve kendini tamamen kitap yazmaya adadı. İlk filmi "The Heavenly Horse"u 1984'te yayınladı. Mary Stanton olarak başarılı dizisi "Unicorns of Balinor"u Claudia Bischof "Hemlock Falls Mysteries" takma adıyla yayınladı ve burada "A Carol for A Corpse" en son 2007'de yayınlandı. Bu dizilerin dışında da kitaplar yayınlamaktadır. New York ve Florida'da küçük bir keçi çiftliğinde yaşıyor.

Bunları okudunuz mu:

Solaklar Kulübü

Sıradan Bir Adamın Olağanüstü Yaşamı: Paul Newman

Aşkın Celladı

Nietzsche Ağladığında

Yorum Gönder

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

Daha yeni Daha eski