Blood on Snow - Jo Nesbo

Herkese merhaba. Yine bir Jo Nesbo kitabı. Hala geçen sene okuduklarımı ve izlediklerimi yazıyorum ama o kadar çok taslak birikiyor ki zaman içinde her gün birkaç tane yazı yazmak gerekir hepsini bitirebilmek için. Bir yandan da geçen yıl çok kitap okuduğum için kendimle de gurur duyuyorum:)

En çok bu blogda taslakların birikmesi herhalde yaşamdan bahseden bir blog olduğundan olsa gerek. Hayat da böyle dolu dolu ve hızlı akıp gidiyor bir sürü birikim bırakarak😢

Neyse biz yine kitabımıza dönelim👀Blood on Snow Kitap Özeti 

Olav, bir katilin yalnız hayatını yaşıyor. Bir katil olarak, diğer insanlara yaklaşmak her zaman kolay değildir. Bu yüzden herkesten uzak bir kulübede saklanır. Ama orada Olav hayallerinin kadınıyla tanışır. Yalnız ortada iki sorun vardır: Patronunun karısı. Ve Olav az önce onu öldürmek için tutulan bir kiralık katildir.

Fazlaca ipucu vermeden kısaca bahsetmek istedim heyecanı kaçmasın diye. Kitabın konusu heyecanlı gözükse de oldukça ağır tempoda ilerliyor. Ancak Jo Nesbo'nun usta kalemi yine de sonuna kadar merakla okumamı sağladı.

Yazardan okuduğum diğer kitaplar:

Kardan Adam

Leopar

The Thirst

Knife

Machbeth

Ayrıca Hary Hole serisini sırasıyla burada bulabilirsiniz.

Instagramda paylaştığım kitaplara ulaşmak için: #delikızınbohçasıkitaplar

10 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Konu ilginç görünüyor. Daha çok katilin gözünden mi yazılmış? Kütüphaneye gittiğimde bu yazara bakacağım muhakkak. Teşekkürler. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Rica ederim. Biraz iç hesaplaşma biraz aşk biraz gerilim hersey var ama diğer kitaplarına göre daha durağan bir anlatım. Jo Nesbo Türkiye'de çok okunuyor bildiğim kadarıyla. Bir ara online kütüphanelerde paylaşmıştım belki oralarda da bulunur ☺️

   Sil
 2. Konusu sahiden de merak uyandırıyor, bir mini diziye uyarlandığını görür gibi oldum okurken. Paylaşım için teşekkürler. :)

  Bu arada taslak biriktirmek bir kere başlayınca durdurulamıyor ama her zaman aynı yazma hevesini de taşıyamıyoruz işte :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ah bana kalsa sabah akşam yazarım da zaman yetmiyor 🤣. Aklıma gelenleri not alıp azar azar yazıyorum iste 😅

   Sil
 3. Kitabın konusu ilgimi çekti Derya hanım

  YanıtlaSil
 4. konu iyiymiş dizisi falan da var mı acaba merak ettim ...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bunun bi ara Leonardo DiCaprio ile filmi çekilecek diye duymuştum ama çekildi mi bilmiyorum.

   Sil
 5. krallık adlı romanını aldıım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bakayım ben de ona İngilizce Almanca adı ne acaba

   Sil
Daha yeni Daha eski