Jo Nesbo - Messer - Bıçak

 

Jo Nesbo- Messer- Bıçak

Zeki ama radikal bir şekilde yalnız - Kardan Adam ve Susuzluk ile tanınan dedektif Harry Hole, tüm kariyeri boyunca peşini bırakmayan katile karşı öfkeli bir savaşa geri dönüyor.


Müfettiş Harry Hole ne yaptığını hatırlamadan uyandığı bir sabah giysileri kanlar içindedir. Canından çok sevdiği eşi Rachel öldürülmüştür. Bu korkunç cinayeti bir cinnet anında işlemiş olabilir mi?
Jo Nesbo kitapları ile çok sevgili arkadaşım Deeptone sayesinde tanıştım. Her ne kadar Harry Hole serisini karmakarışık okumuş olsam da, Harry Hole, Rachel ve oğlu ile aramda bir bağ oluştu sanki. Size de böyle olur mu? Özellikle seri kitaplardaki kahramanlarla bir samimiyet bir yakınlık oluşuyor bir süre sonra 😅. Yoksa tek deli ben miyim 😏😏😏. 
Maalesef 2021 yılında okuduğum tüm kitapları henüz yazamadım. Ay sonuna kadar yazabildiklerimi yazacağım yılın en sevdiklerim listesini hazırlamak için. Jo Nesbo da sevdiğim polisiye, cinayet roman yazarları arasına girdi. Sevdiğim yazarların her kitabını sevmesem de, hepsini okumak gibi bir merak var bende de. 
Tavsiye eder misin diye soracak olursanız, bu tarzı seviyorsanız mutlaka ederim:)

Jo Nesbo'dan okuduğum diğer kitaplar:

Blood on Snow
Durst

12 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Not etmiş miydim acaba, dur yeniden not edeyim.

  YanıtlaSil
 2. Yazarı çok merak ediyorum. Kardan Adam ilgimi çekmişti ama kitapları pahalı geldi bana. Karakterlerle bağ kurmak bence çok normal bir şeydir. :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Özellikle bu tanınmış yazarların kitapları pahalı haklısın. Ben de kütüphaneden çok ucuza alıp okumasam alamam bu kadar kitabı, mümkün değil bütçem yetmez. O açıdan kütüphane üyeliği çok yararlı. Ben hem yakınımızdaki kütüphaneye hem de online kütüphaneye üyeyim:)

   Sil
  2. Online kütüphane nasıl, e-kitap olarak mı okunabiliyor.

   Sil
  3. Evet e-kitap. Belirli bir süresi var, süre dolunca siliniyor.

   Sil
 3. Ben sirayla okuyorum 1-2 okudum 3 ve 4 var bende 5.ve 6 da kutuphanede varmis 2022 de 6 ya kadar gelirim sonrasi kismet

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de eksikleri tamamlamak istiyorum ☺️

   Sil
 4. nesbo okuycam bütün romanlarını, üç dört tane okudum, yaşasın harry hole, teliften dolayı nesbo romanları çok pahalı bizde, evropada 10 15 euro filandır sanırım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yok deepcim bizde de en ucuz roman 20€ dan başlıyor. Ben kütüphaneden almasam okuyamam. Kütüphaneye 30 cent veriyorum kitap kirası 😂

   Sil
Daha yeni Daha eski