Web Analytics
Frühlingsküsse Und Erdbeerkuchen-Kitap Tavsiyesi

Frühlingsküsse Und Erdbeerkuchen-Kitap Tavsiyesi

birgit-gruber-kitap-tavsiyesi

Frühlingsküsse und Erdbeerkuchen "Bahar Öpücükleri ve Çilekli Pasta" Kitap Özeti

Büyük aşk kekler ve öpücükler arasında bekliyor

Doro  hayatını gerçekten böyle hayal etmemişti. Nişanlısı 40. yaş gününden kısa bir süre önce ondan ayrılıyor. Üstüne üstlük, hayatın tadını çıkaran  çılgın annesi  Bavyera Ormanı'nda her ikisi için de bir haftalık  tatil rezervasyonu yapıyor. 

Eksantrik annesiyle bir hafta geçirme ihtimali, Doro'nun moralini pek yükseltmez. Ama otelde aşık olduğu genç Felix ile tanıştığında işler daha da kötüleşir. Ellerini bu adamdan uzak tutacağına uzun zaman önce yemin etmesine rağmen neden hala ondan bu kadar etkileniyor? Bu arada çekici fitness eğitmeni Julian'ın yaptığı kurlar Doro'nun  kafasını epey karıştırıyor...

Eveeet, yine  sıcacık yaz okumalığı bir aşk romanı ile buradayım. Üstelik romanda hem aşk hem de komedi unsuru var. Balkona bahçeye yayılıp okunacaklardan. Türkçe çevirisinin olup olmadığını bilmiyorum. Bunlar çok okunanlar arasında giren kitaplar olmadığı için belki yoktur.

Bu kitabın yazarı Birgit Gruber.

Yazar Hakkında

Resim:lovelybooks.de sayfasına aittir.

 

1976 doğumlu Birgit Gruber, eşi, iki çocuğu ve iki kedisi ile Bayreuth yakınlarında yaşıyor. Çocukken bile fantezi denemeleri yazmayı seven yazarın, ilk romanı yayınlanana kadar biraz zaman aldı. İlk romanını 2015 yılında yayınladı. Yazar, 2018'den beri Forever by Ullstein yazarlar ailesinin bir parçası. Kapuçinoyu seviyor, okumayı seviyor ve KATI BLUM sahte ismi ile komik aşk romanları ve komik kriminal romanlar yazmak konusunda tutkulu.

Bu kitaplar da ilginizi çekebilir:

Frühlingsglück Und Mandelküsse

Muttertag-Anneler Günü 

Selfies

5/YORUM GÖNDER / YORUM

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. İsmi bile güzelmiş. Türkçesi var mı bakmak lazım...

  YanıtlaSil
 2. eskiden çok okurdum aşk romanı artık sadece polisiye ve tarih okuyorum..

  YanıtlaSil
 3. Çok dil çok insan, çok kitap🧿👍👏😍😊🤚

  YanıtlaSil
 4. Pop kültür romanlarından olsa gerek. Canım çilekli pasta çekti sabahın köründe. :)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

Daha yeni Daha eski