Savaşçı Ruhlu 3 Burç

Bazı insanlar dirençli, iradeli, korkusuz olurlar. Hayattaki zorluklar, rekabet onları yıldırmaz kararlılıkla hedeflerine ulaşmak için her şeyi yaparlar. Peki burçların bu kişilik özelliğine etkisi nedir sizce? İşte en savaşçı ruhlu 3 burç

Savaşçı Ruhlu BurçlarKoç (21 Mart - 20 Nisan)


Koç burcunun DNA'sında kavgacı gen var gibi görünüyor. Zorlandıklarında bile adeta zorluklardan keyif alarak daha çok motive oluyorlar. Bunu yaparken, biraz acı veya efordan korkmuyorlar. Ve başarısız olmak da asıl korktukları şey değil.

Aksine, işler zorlaştığında daha çok hırslanıyorlar. Koçlar çok tutkulu insanlar. Tutkulu olduğu şeyler için varını yoğunu verir. Koç burcunun diğer bir belirgin özelliği inatçılığıdır. Vazgeçmek onlar için söz konusu bile olamaz.

Akrep (24 Ekim - 22 Kasım)


Akrepler ne istediklerini ve neye ihtiyaç duyduklarını bilirler. Hedeflerine ulaşmak için hiçbir engel onları vazgeçiremez. Kararlı ve dirençlidirler.

Mizaçları ayrıca bir şeyle yoğun bir şekilde ilgilenmelerini veya hiç ilgilenmemelerini sağlar. Akrep, Pluto ve Mars tarafından yönetilir ve Mars'ın savaş gezegeni olduğu biliniyor. Akrepler bir meydan okumadan korkmazlar, bu tam tersi onları daha çok motive eder.Yengeç (22 Haziran - 22 Temmuz)


Yengeçler aslında çok iyi huylu ve şefkatlidir. Hassas ve savunmasız görünebilir, ancak gerçekten sinirlendiklerinde acımasızca patlarlar. İntikamları acı olur. Bu yüzden yengeçlerle uğraşmamak daha iyidir.
Yengeçlerin ayrıca sert bir kabukları vardır, bu da onları son derece dayanıklı kılar. Sorunlar olduğunda ısırırlar ve pes etmezler - özellikle de işin içinde istedikleri bir şey olduğunda...

Sizin burcunuz da bu 3 burcun arasında mı? Özellikler uyuyor mu merak ettim, yorumlarda paylaşırsanız sevinirim:) Ben bir akrep burcu olarak kesinlikle bana uygun diyebilirim. Bir şeyi hedeflemişsem asla vazgeçmem hedefe odaklıyımdır. Peki ya siz?

Bu astroloji yazıları da ilginizi çekebilir:

2022 Yılında Burçları Neler Bekliyor

En Akıllı 3 Burç-Siz De Bu Dahiler Arasında Mısınız?

Ünlü Olmaya En Meyilli 3 Burç

En Kinci ve İntikamcı Doğaya Sahip Burçlar

12 Burca Uygun Hediye Seçenekleri

12 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Akrep burcuyum ama hedeflerimin peşinde koşmam. Ulaştığım hedef muhakkak bana mutluluk huzur getirecek diye bir şey yok. Çok uğraşıp başaramadığım şeyler var, takmamak lazım. Hedefler takıntıya dönüşmemeli yoksa başaramamak yıkım getiriyor. Ama içten içe sinirli yapım var, bundan kurtulabilsem bi rahatlayacağım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben çok hedefe odaklıyımdir istediğim bir şeyse 😃

   Sil
 2. Bir koç olarak çok inatçıyımdır.:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de akrep olarak oldukça inatçıyım 😊

   Sil
 3. Sadece burç üzerinden analiz yapmak yetersiz kalabilir gibi geliyor bana. Yükselen burçta önemli tabi bu konuda. Hatta ay burcuna bile bakmak gerekebilir...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tabii ki çok haklısınız Abdullah bey. Ancak sıkça belirttiğim gibi ben astrolog değilim bu analizleri de ben yapmıyorum. Sadece eğlenceli, okurken tebessüm ettirecek makaleler yazıyorum bu konularda. Yoksa uzman analiz yaparım gibi bir iddiam yok☺️

   Sil
 4. Hahahaha, evimin erkeklerinin üçünün bu burçların üçünden olması. Neden canıma okudukları anlaşıldı :D

  YanıtlaSil
 5. Yengeç burcu arkadaşları olan birisi olarak katılıyorum size :)

  YanıtlaSil
 6. Yükselenim yengeç ama o öz burcum oğlak.Oğlak da az savaşçı değildir :)) Teşekkürler :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Her burcun kendine göre iyi kötü yanları oluyor 😊

   Sil
Daha yeni Daha eski