2022 Yılında Burçları Neler Bekliyor?

 Yeni yıl burcunuza neler getiriyor? Aşk ve tutku, iş ve kariyer, beden ve ruh alanlarında astrolojik yoruma göre 2022 yılında neler yaşanacak? 2022 yılında burçları neler bekliyor?

2022-burc-yorumlari


Astrolojik yorumlara göre 2022 yılında yıldızlar Satürn burcunda olacak. Bu gezegenin zor durumlarla iyi başa çıkmamıza yardımcı olduğu söyleniyor - geçen yıldan sonra gerçekten ihtiyacımız olan bir şey. 2022 yılı Satürn'ün etkisi altında demek; yapı, hukuk, vicdan, azim ve sorumluluk anlamına gelir. Yılın dönüşüyle ​​bile, astrolojiye göre korona krizi bitmeyecek, ancak Satürn bizi hayatta kalmamız için güçlendiriyor.

Ancak Satürn yalnız değil, astrolojiye göre Jüpiter gezegeni de yeni yıla dahil oluyor. Kral gezegenin serveti teşvik etmesi ve Satürn'ü desteklemesi gerekiyor. Ayrıca Jüpiter iyimserlik, özgüven ve büyüme getiriyor. Jüpiter de şanslı bir gezegen olarak kabul edilir. Daha fazla neye ihtiyacımız olabilir, değil mi?

Astrolojik yoruma göre, 2022 yılı, zodyakın tüm işaretlerini yansıtma fırsatını öngörüyor. Yeni yıl, geçmiş ve gelecek hakkında değerlendirme yapma ve düşünme fırsatı olarak değerlendirilmelidir. Nelerden memnunsun? Ne değişmeli? 

Satürn ve Jüpiter'in bireysel burçlar üzerinde ne gibi bir etkisi olacağını, aşağıda tüm burçlar için 2022 burç yorumlarında bulabilirsiniz:

 Oğlak (22 Aralık - 20 Ocak)Oğlak burcu gezegeni, 2022'de kendisine sadık kalacak ve hedeflerine ulaşması için ona ilham verecek olan Satürn'dür. Satürn'ün Oğlak'ın özelliklerini güçlendirdiği ve iddialılığını sürdürmesine ve onu daha da topraklamasına yardımcı olduğu söylenir. Ancak dikkatli olun: Oğlak burcunun olumsuz özellikleri Satürn tarafından daha da yoğunlaştırılıyor! Bu nedenle astrolojinin yorumuna göre Oğlak burcuna sahip kişiler, çevreleri tarafından fazla otoriter olarak algılanmamaya özen göstermelidir.

Aşk 

Aşk ve tutku söz konusu olduğunda, Oğlak son yıllarda her zaman kolay günler yaşamadı. 2022'de bu değişmeli: Ocak ayı gibi erken bir tarihte Venüs burçtan geçecek ve etrafınızda kelebekler uçuşacak. Yıl boyunca devam edecek bu durumdan en çok bekar olanlar faydalanacak, sadece Haziran ve Temmuz aylarında kalplerinin kırılmamasına dikkat etmeliler. Çiftler bu yıl geleceklerini birlikte planlıyorlar.

İş yaşamı/Kariyer

Satürn iş ve kariyerde fark ediliyor. Her şey mümkün görünüyor. Ancak burada dikkatli olmak ve çok fazla yüksek hedefler koymamak önem taşıyor. Hedefinize zaten ulaştınız, sabır gösterin. Başarı yıldızlarda yazılıdır.

Beden ve Ruh

Beden ve ruh alanında, Oğlak burcunun da 2022'de yavaşlaması gerekiyor. Bir güç ve enerji patlaması yaşanacak ancak bu, gücünüzü abartma ve çok fazla harcama riskini taşır.

Kova burcu  (21.01. - 19.02.)Oğlak burcu gibi, Kova burcu da gezegeni Satürn'ün kendisine karşı elverişli olmasından memnun olabilir. Astrolojik yoruma göre, 2022'de Kova için büyük planlar var: Burçta - şanslı gezegen Jüpiter'den etkilenen - hoş olacak birçok sürpriz ve bükülme var.

Aşk 

Aşk ve tutku söz konusu olduğunda, Şubat ayı, Kova burcundaki çiftlere harika anlar yaşatan ve bekarlara yeni bir aşk ümidi sunan yıldır. Belki de Sevgililer Günü'nde güzel sürprizler yaşanacak, kim bilir? Aksi takdirde özgürlüğü seven Kova, alıştığından çok daha fazla yakınlığa izin verdiği ve birlikte rahat saatlerin tadını çıkardığı için 2022'de sürekli bir ilişkiye adım atabilir. Ayrıca yaz aylarında ve Kasım ve Aralık aylarında tüm işaretler şansın bol olduğunu gösteriyor.

İş/kariyer

İş ve kariyer açısından, 2022'de Kova için değişiklikler olabilir. Planları veya hayalleri olan herkes bunları uygulamaya cesaret etmelidir - astrolojiye göre yıldızlar elverişlidir. Bilinmeyene atlamaya cesaret edin!

Beden/ruh

Bu kadar gerilim ve değişimle, Kovalar bedenlerine ve ruhlarına biraz mola vermeyi ihmal etmemelidir. Sonbahar, yılın neler getirdiğini ve bundan memnun olup olmadığınızı düşünmek için  mükemmel fırsattır. Sağlıklı bir haftasonuna ne dersiniz?

 Balık (20 Şubat - 20 Mart) Balık burçları, Mayıs'tan Temmuz'a kadar şanslı gezegen Jüpiter'in aydınlığından faydalanır. Astrolojik yoruma göre her şey mümkün görünüyor. Aynı zamanda 2022, stok yapmak ve halihazırda neleri başardığınızı ve gelecekte nereye gitmek istediğinizi görmek için ideal bir yıl.

Aşk 

Balık burcunda yılın ilk yarısında aşk ve tutku için fazla bir şey hareketlilik görünmüyor. Kendinizi rahat hissediyorsunuz ve aktif olarak bir partner aramıyorsunuz. Kalbinizi fethedecek kişiye ulaşmak için bira çaba gösterirseniz, Mart ayında iki kişilik harika saatleri dört gözle bekleyebilirsiniz. Sonbahar, ortaklık ve samimi birliktelik ile ilgili olumlu bir dönemi getiriyor.

İş /kariyer

Balık burcu, iş ve kariyer açısından yılın başından itibaren çok şey talep edecek. Ancak dikkatli olun: her şeyi fırlatıp atmadan önce iki kez düşünün. Azim karşılığını verir. Ancak sınırlarını da bilmeleri gerekir, aksi takdirde balık önümüzdeki yıl kendini tüketme riskiyle karşı karşıya kalır. 

Beden/ruh

Beden ve ruh da ilgi ister, bu nedenle 2022'de Balık burçları olarak  her şeyden önce kendinize iyi bakmanız özellikle önemlidir. Her zaman her şeye ve herkese hazır olmak zorunda değilsiniz. Bir molaya ihtiyacınız varsa, görevlerinizi diğerleri devralabilir.

 Koç (21 Mart - 20 Nisan)Koç, 2022'de hayatını daha sakin bir yola yönlendirme şansına sahip olmalı. Bahar, kendinizi toparlamak ve aynı zamanda gelecekle ilgili planlar yapmak  için iyi bir zamandır. Yaz aylarında Koç, Mars gezegeninin desteğiyle yeni başlangıçlar yapabilir.

Aşk 

Aşk ve tutku söz konusu olduğunda, Ocak ayı başlarında Koç burcunu ilk sürprizlerin beklediğine inanılıyor. Flörtlerden büyük aşkı bulmaya kadar her olasılık mümkün. Ve mutluluk bahar boyunca sürecek. Yaz sonunda önemli kararlar vermeniz gerekebilir ve mutlulukla bağ kurmak için ideal fırsat doğabilir.

İş /kariyer

İş ve kariyer açısından, astrolojik yoruma göre bahar oldukça sıkıcı - ama aynı zamanda 2021 kaotik yılının ardından hoş bir mola. Zamanı kararlar almak ve gelecekte işlerin nasıl devam etmesi gerektiğini düşünmek için kullanmalısınız, en geç önümüzdeki aylarda. yaz yine biraz daha telaşlı oluyor. Bununla birlikte, Mars, hedeflerinizi gerçekleştirmenize ve başarıları kutlamanıza da yardımcı olmalıdır. Ağustos değişim için ideal bir aydır.

Beden/ruh

2021'in huzursuzluğu Koç'ta hala derin - ve bu, 2022'de beden ve ruh alanında etkisini sürdürecek. İlkbaharda, burç çok fazla fiziksel çaba gösterme eğilimindedir. Sporda aşırıya kaçmayın ve ara sıra kendinizi biraz tembellikle şımartın. Meditasyon egzersizleri yardımıyla içsel huzursuzlukla mücadele edilebilir.

Boğa (21 Nisan - 20 Mayıs) Boğa burçları için, astrolojiye göre, 2022 bir değişimin işaretidir. Jüpiter gezegeni Boğa'yı gerçekten ne istediğini bulmaya ve kendisi için iyi olmayan her şeyi geride bırakmaya teşvik eder. Bu bazen korkutucu olabilir. Tüm değişikliklere rağmen, önümüzdeki yıl kariyer açısından iyi şanslar getirmeli. Henüz başarılı olamayanlar en geç 2023 yılına kadar başarıya ulaşma şansını bulacak.

Aşk 

Aşk ve tutku alanında, astrolojik yorumlara göre yıldızlarda büyük değişiklikler var. 2022, eski baskılardan kurtulma yılı olmalı. Bu sancılı bir süreç olabilir, ancak uzun vadede özgürleştirici etkisini ortaya çıkaracaktır. Mevcut durumda mutlu olup olmadığınızı dikkatlice düşünün, çünkü en geç yaza kadar bir karar vermeniz gerekebilir. Kolay olmayacak olsa da,  Kasım ayında, uzun zamandır aradığınızı tam olarak bulma şansınız yüksek.

İş/kariyer

İş ve kariyer alanında da çalkantılar var. Girişim için uygun bir yıl. Çünkü cesaret etmeyen kazanamaz. Bir maceraya atılın, yeni bir şey deneyin. Mutluluk gezegeni Jüpiter yanınızda ve tüm yeni projelerin başarılı olmasına yardımcı oluyor.

Beden/ruh

2022'de olması gereken değişiklikler hızla strese neden olabilir ve beden ve ruh üzerinde baskı oluşturabilir. Boğa burcunun bunun farkında olması ve şüphesi varsa zaman zaman vites küçültmesi önemlidir. Çoğu zaman, başkalarını çok fazla umursuyorsunuz. Kendinizi ilk sıraya koymak için gelecek yılı kullanmalısınız. Çevreniz de bundan faydalanacaktır.

 İkizler (21 Mayıs - 21 Haziran)2022'de İkizler burcunun Jüpiter'e güven verdiği ve Satürn'ün İkizler'in başarıya rağmen havalanmamasını sağladığı söyleniyor. Denge unsuru hüküm sürüyor. Astroloji, her düzeyde iyi bir yıl öngörüyor.

Aşk

İkizler henüz Ocak ayında aşk ve tutkuyla o kadar ilgili olmayacak. Şubat ayında - en geç Mart ayında - onu sıcak flörtler bekliyor. Bekarların daimi bir birlikteliğe girebilecekleri ve çiftlerin aşkın gerçekten yeniden çiçek açmasını dört gözle bekleyebilecekleri Haziran ayından itibaren durum ciddileşebilir. Astrolojiye göre yaz, birliktelikler veya gelecek için başka planlar yapmak için mükemmeldir.

İş/kariyer

İş ve kariyer açısından, İkizler burcunun büyük planları var ve fikirlerle dolup taşıyor. Bazıları ise  uygulamaya konulduğunda kıskançlıkla izlenebilir ve düşmanlıkla karşılalılabilir. Neyse ki Satürn'ün İkizler'e kötülüklerin ulaşmasını engellediğine inanılıyor. Bununla birlikte, ara sıra dikkatli olunması gerekir, çünkü başarılı olmanıza izin vermeyen insanlar vardır. 

Beden/ruh

Bahar, egzersiz yapmak için mükemmel bir zamandır. Egzersiz yaparak bedeniniz ve ruhunuz için iyi bir şey yapın. Yıl boyunca vücudunu ihmal etmeyen, düzenli egzersiz yapan ve sağlıklı beslenmeye özen gösterenler, sonbahardan itibaren özellikle yüksek bir zihinsel denge ve sağlık bekleyebilirler.

 Yengeç (22 Haziran - 22 Temmuz)Yengeç burcunun son yıllarda pek çok zorlu teste katlanmak zorunda kaldığı söyleniyor astrologlar tarafından. 2022 için ise astrolojide bu zorlukların bittiği görülüyor. Yeni Yıl, kendinizle barışmak ve geçmişte ihmal edilen alanları yakalamak için mükemmel bir fırsat.

Aşk

Astrolojik yoruma göre, mutlu gezegen Jüpiter, Yengeç sevgisinin ve tutkusunun büyük bir parçasıdır. Yılın ortasında bekar yengeçler ruh eşiyle çoktan karşılaşmış olabilir. Bu olmasa bile, en azından ateşli flörtler garanti edilir. Satürn ve Jüpiter'in yardımıyla, Yengeçler partnerleriyle ilişkilerde normalden daha açık olmayı başarır. Yıldızlar uyumu işaret ediyor.

İş /kariyer

İş ve kariyer söz konusu olduğunda, tüm işaretlerin şansa işaret ettiğine inanılır. Ocak ayının ortasına kadar yine biraz stresli olabilir, ancak bundan sonra en kötüsü geride kaldı ve Yengeç burcu - oldukça sakin bir şekilde - yaratıcılığı ve empatisiyle meslektaşlarından puan toplayabilir ve işinin tadını sonuna kadar çıkarabilir. Stres? Bu burçta bulunmaz. (bir Yengeç burcu ile evli olarak burada astrologlara katılamayacağım. Yengeç burcu her şeyi stres yapar bence:))

Beden/ruh

Yengeçler, bedenlerine ve ruhlarına bakmak için 2022 yılında daha fazla zaman ayırmalıdır Eğlenceli olan her şeye izin verin. Yoga daha iyi bir denge sağlayabilir, eğer bungee jumping yapmayı tercih ederseniz, doyasıya tadını çıkarabilirsiniz. Ne isterseniz yapın, bunu hak ediyorsunuz.

 Aslan (23.07. - 23.08.)İstediği gibi kükreyebilir: Sabır olmadan aslan önümüzdeki yıl çok ileriye gidemez. Dürtüsel burç bu yıl biraz zayıf dönemler geçirebilir. Ancak astrolojik yoruma göre Aslan beklerse, yılın ortasından itibaren sabrı için ödüllendirilecektir.

Aşk

Mart-Ağustos ayları arasında Aslan burcunda aşk ve tutku patlaması yaşanabilir. Aslanın başkalarına çabucak aşık olduğu, kendini kaptırdığı ve dokuzuncu bulutun üzerinde dolaştığı söylenir. Ancak dikkatli olun: çünkü parıldayan  her şey sonsuza kadar yanmaz. Neyse ki Satürn, Aslanlarınn gerçekçi kalmasına ve ne zaman kör olduğunu görmesine yardımcı olur. Yardımcı olan tek şey bir çizgi çizmektir. Bu, aslanın Eylül ve Kasım ayları arasında gerçekten büyük aşkla tanışmasına yol açabilir.

İş/kariyer

İş ve kariyer söz konusu olduğunda en az Nisan ayına kadar sabır gerekiyor. Her şey plana göre gitmiyor, bu da dürtüsel Aslan'dan çok şey talep ediyor ve aynı zamanda hayal kırıklığına da yol açabiliyor. Yine de, sadece derin bir nefes alıp devam etmeye çok önemli. Ağustos ayında burçları çok özel bir sürpriz bekliyor. Kariyer değişiklikleri en iyi Ekim ayında uygulanabilecek.

Beden/ruh

Yıla oldukça inişli çıkışlı bir başlangıç, beden ve ruh alanında da dikkat çekiyor. Enfeksiyonlara dikkat! En geç yılın ortasına kadar, işler düzelecek ve Aslan burcu güçlenecek. Bir tatil yoluyla - ideal olarak imkan varsa deniz kenarında - güç toplanabilir.

Başak (24.08. - 23.09.)
Başak için, 2022 yılı burç yorumu sadece güzel şeyler içermiyor, yılın ilk yarısı oldukça stresli olabilir. Mayıstan itibaren Jüpiter büyük bir şans yardımı iledestek olacak. Başak burcunun yılın ilk yarısında yapmak zorunda kaldığı çalışmalar en geç Ağustos ayına kadar meyvelerini verecek.

Aşk 

Başaklar, yılın başında aşk ve tutku alanındaki ilişkilerine oldukça fazla çalışmak zorunda kalırken, bekarlar için bu çaba yetersiz görünüyor. 

İş /kariyer

İş ve kariyer açısından, Başak burcu gerçekten Ocak ayına hızlı bir giriş yapıyor. Yapacak o kadar çok şey var ki Başak çoğu zaman konsantrasyon sorunları yaşayabilir. Görevler heyecan verici - ama aynı zamanda sayısız. Neyse ki, Ağustos'tan itibaren daha sessiz bir dönem olacak ve Başak burçları biraz nefes alabilecek. . Çünkü Kasım ayında, astrolojik yoruma göre, başka bir derin - ama kesinlikle olumlu - profesyonel değişiklikler olacak.

Beden/ruh

İşyerindeki stres bedende ve ruhta kendini hissettirir. Özellikle yılın ilk yarısında Başak burcu, kafasını boşaltmak için biraz zaman talep etmelidir. Küçük molalar dayanıklılığı güçlendirmeye yardımcı olur. Ağustos ayında hava sakinleştiğinde, daha uzun ve dinlendirici bir tatilin önünde hiçbir şey duramaz.

 Terazi (24.09. - 23.10.)Yeni içgörü zamanı: Pluto gezegeni, Terazi'yi yeni yılda kendisi ve hedefleri hakkında dikkatlice düşünmeye sevk ediyor.Tabii ki, terazi için tipik olan tekrar tekrar tartıp ölçmek. Buna rağmen, Satürn ve Jüpiter, tamamen kara kara düşünmenize değil, aynı zamanda bu burcun yaşamı üzerinde etkisi olacak sonuçlar çıkarmanıza da yardımcı olur.

Aşk 

Aşk ve tutku alanlarında, astrolojik yoruma göre, Mayıs ayından itibaren Terazi burcuna gelecek yenilikler vaat ediyor. Eski, biraz paslanmış bir aşk, acilen ihtiyaç duyduğu yeni bir ivme kazanabilir. Bekarlar, kalplerinin daha hızlı atmasını sağlayan ilginç biriyle tanışabilir. Kıvılcım Haziran ayına kadar alevlenmediyse, Ekim ayında yapılacak bir sürpriz hayal kırıklığını unutturabilir.

İş/kariyer

Terazi burçları, iş ve kariyerde başarıya hazırlanabilir. Astrolojiye göre, kariyerde ilerleme şansı yüksek görünüyor. Ancak, bu aynı zamanda çevrenizde kıskanç insanlara da neden olabilir. En kısa sürede müttefikler bulun.

Beden/ruh

Özellikle kariyer alanında 2022, Terazi yılı olabilir. Ancak bunun için beden ve ruhun iyi durumda olması gerekir. Kendinizi bunaltmayın, yeni yıla rahat başlayın. Sonbahar stresliyse, bir denge bulun ve arkadaşlarınızla sorunlarınız hakkında konuşun.

Akrep (24 Ekim - 22 Kasım)2021'de Akrep yeterince sıkıldı. Bu, 2022 için yılında sona erecek. Yıl heyecanla başlayacak ve bohçada pek çok beklenmedik şey var. Akrep sonbaharda astrolojik açıdan çok mutlu olacak.

Aşk

Yıl, Akrep burcu için çok fazla sevgi ve tutkuyla başlayacak. Bekarlar, Ocak ayı başlarında heyecan verici bir flört yaşayabilirler. Bununla birlikte, Şubat ayında burç büyük sevinç veya üzüntüye eğilimlidir. Endişelenmeyin: yıldızların sizinle işi henüz bitmedi. Yorumlar, Temmuz ayının sonundan itibaren Ekim ayının sonuna kadar sıcak günler yaşanacağını söylüyor.

İş/kariyer

Astroloji, Akrep'in  Ocak ayı gibi erken bir tarihte iş ve kariyer alanında ilk yüksek noktalarına ulaşacağını öngörüyor. Bundan sonra Nisan ayına kadar daha sakin geçecek. Bununla birlikte, Mayıs ayından yaz sonuna kadar, bazen can sıkıcı olabilen, ancak sonunda karşılığını veren birkaç çalışma olabilir. Özellikle sabır ve azim söz konusu olduğunda başarı kaçınılmaz. Zihninizi açık tutarsanız, Eylül ayından itibaren emeğinizin meyvelerini toplamaya başlayabilirsiniz.

Beden/ruh

Beden ve ruh tüm değişikliklerle huzursuz olabilir. Akrep bu huzursuzlukla en iyi şekilde egzersiz yaparak savaşabilir. Ekim ayında büyük bir enerji artışı var ve her şey mümkün görünüyor.

Yay (23.11. - 21.12.)Yay burcunun 2022'de sahip olduğu fikirleri pratikte uygulayacağı ve tüm hayallerine ulaşabileceği öngörülüyor.

Aşk 

Aşk ve tutku alanında, astrolojik yoruma göre, Yay'ın kendisinin aktif olması gerekmez: Yılın başında birkaç harika hafta geçirebilir. Bu olumlu hava Mart ayına kadar sürecek. Küçük bir düşüş var, ancak hızla üstesinden geliniyor. Çok sabırsız olmayın, o zaman hiçbir şey daha büyük bir aşk mutluluğunun önünde duramaz.

İş/kariyer

Yay, iş ve kariyer alanında canını sıkacak durumlarla karşılaşmayacak. Önümüzdeki yıl işler tersine dönecek, yeniden değişecek ve yeni bir şeye karar verilecek. Neyse ki, Yay burçları zorluklara hazır ve daha da gelişmeyi başarıyor. 

Beden/ruh

Çok şeyin yaşanması, bedeni ve ruhu etkiler. Özellikle ilkbaharda çevrenizdekilere karşı sinirli tepkiler verme eğilimindesiniz. Burada derin bir nefes almanız ve kimsenin size zarar vermek istemediğinin farkına varmanız önemlidir. Sakinlik alıştırması yapın. İşlerin düşündüğünüzden daha pozitif olduğunu göreceksiniz.

Astroloji ile ilgili bu yayınlar da ilginizi çekebilir:

En Akıllı 3 Burç-Siz De Bu Dahiler Arasında Mısınız?

Ünlü Olmaya En Meyilli 3 Burç

En Kinci ve İntikamcı Doğaya Sahip 4 Burç

12 Burca Uygun Hediye Seçenekleri

Burcunuza Uygun Diyetle Zayıflayın

4 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Ben boğa burcuyum. Burçlara çok inanırım. Karakterimi de yansıttığımı düşünüyorum. Bu analizden anlamam gerekeni anladım gibi fakat kafam da karışmadı değil. Yaşayıp görelim bakalım neler olacak. :))
  Teşekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet yaşayıp göreceğiz tabii bunlar da hep genel tahminler 😊

   Sil
 2. Kendi payıma düşeni okudum Deryacığım. Çok teşekkürler. Yeni yıl yepyeni sürprizlerle gelsin inşallah. Sevgiler :))

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski