Yeni Yıl Hediyeleri: 4 Farklı Duruma Göre Öneriler

 


Kadınlara Verilebilecek 7 Yeni Yıl Hediyesi

Yeni yılın yaklaşması ile birlikte hediye arayışları başlamış durumda. Piyasada birçok alternatif mevcut. Bugünkü yazımda ne hediye alsam diye düşünenlere, çeşitli durumlara uygun önerilerde bulunmak istedim.

Öncelikle kadınlar için hediye arayışında olanlara bazı seçeneklerle başlayalım:


Parfüm

Kadınlar güzel kokuları çok severler. Güzel kokular, onları mutlu eder. Çünkü koku, kadınların vazgeçilmezidir. Bu sebeple de yıl başı hediyesi olarak kaliteli parfüm hediye etmek, en fazla tercih edilen hediye seçenekleri arasında.

Ayrıca, kadınlar her şeye bir anlam yüklerler. Hediyenin ne zaman ve kimden olduğu onlar için çok önemlidir. Değer verdiğiniz bir kadına kaliteli kokulardan oluşan parfüm hediye ederseniz en doğrusunu yapmış olabilirsiniz.

Makyaj Ürünleri

Kadınların vazgeçemediği bir diğer şey ise makyajdır. Özellikle de yıl başında güzel koleksiyon parçaları seçerek, hediye oluşturursanız gönülleri fethetmeniz mümkün olabilir.Bakım Ürünleri

Kadınlar, bakımlı olmaya özen gösterirler. Bunu yaparken de birçok ürüne ihtiyaç duyarlar. Saç bakım ürünleri, cilt bakım ürünleri gibi birçok ürün tercih ederler. Eğer siz de yıl başı için hediye arayışındaysanız, bakımına düşkün kadınlara özel hediye paketleri mevcut halde. Onlara göz atarak, hangisini alacağınıza karar verebilirsiniz.

Takı

Kadınlar, taktıkları mücevherlerle kendilerini fazlası ile değerli hisseder. Değerli taşlardan oluşturulan takıları onlara hediye etmeniz, onların değerli olduğunu anlamasını sağlayacak.

Özellikle takı tasarlama üzerine beceriye sahipseniz, kendi ellerinizle yaptığınız takıları hediye edebilirsiniz. Çünkü, el emeği ile hazırlanmış olan hediyelerin kıymeti daha fazladır.Kıyafet

Kıyafetler, insanların hayatlarında büyük öneme sahip. Çünkü insanlar her zaman çok güzel gözükmek ister. Bu yüzden de kıyafet hediye etmek ne kadar klasik bir şey olsa da her zaman ilk sıralardaki yerini korur.

Hediye alacağınız kişinin zevkine göre seçimler yaparak, onu mutlu edebilirsiniz.

Saat

Zaman çok değerli. Bunun kıymetini bilmek adına saat hediye etmek de güzel bir hediye seçeneği, Zamanın kıymetini bilen ve her anını dolu dolu yaşayan kadınlara hediye edilebilir.   Hatırat

Geçmişiniz ne kadar değerli... Hediye vereceğiniz kadınla aranızda nasıl bir bağ var... Bunları düşünerek de bir hediye oluşturabilirsiniz. Geçmişteki güzel anılarınıza dair pek çok şeyi bir araya getirerek hatırat oluşturabilirsiniz. Emin olun ki bu hediye, yeni yıla en uygun hediyelerden biridir. Çünkü geçmiş yılların güzelliklerini hatırlayarak, gelen yıla umut ve mutlulukla bakarsınız. Aranızdaki bağı güçlendirirsiniz.


Erkeklere Alınabilecek 6 Yeni Yıl Hediyesi   

Yeni yılın ayak seslerinin duyulması ile beraber herkesin hediye arayışı başladı. Bir erkeğe alınacak hediye arayışına girenleri buraya çağırıyoruz.Parfüm

Erkekler de tıpkı kadınlar gibi güzel kokmaya önem verirler. Çünkü kokular bakımlı olmanın ve ilgi çekebilmenin bir yolu. Aynı zamanda anıların bir arada olabilmesi için özel bir yapıya sahip.

Yıl başında parfüm hediye ederek o anı ölümsüzleştirebilir ve o kişiye verdiğiniz değeri gösterebilirsiniz. Çünkü bir kokuyu hediye ederek ona değer verdiğinizi göstermiş olursunuz.

Bakım Ürünü

Erkekler de bakımlı olmak isterler ve bunun için gerekli bakım ürünleri kullanırlar.

 Bakımlı olmak erkek ve kadın için de önemli bir husus. Kendilerini iyi hissetmek ve rahat olabilmek için bunu yapıyorlar.

Dolayısı ile de erkek bakım paketleri satın alarak yılbaşı hediyesi olarak verebilirsiniz. Cüzdan

Yeni yıl dilekleri yapılırken, daha fazla para  kazanmak, daha fazla mutlu olmak, daha sağlıklı olmak ve birçok dilek sıralanır. Bu dilekler sevdiklerimiz için de aynı niteliği taşır.

Bir erkeğe hediye edilebilecek şeylerden biri de cüzdan. Kaliteli ve marka cüzdan olarak bol bol para kazanması dileğinde bulunabilirsiniz. Bu sayede ona verdiğiniz değeri  belli etmiş olursunuz.

Saat

Zaman çok değerli bir kavram. Yaşamlarımız buna bağlı. Hayatımızı zamanına göre planlayıp ona göre faaliyetler gösteriyoruz. Yeni yılda önümüzdeki zamanı çok iyi kullanabiliyor olmamız gerekiyor. Dolayısıyla da bize zamanı her zaman hatırlatacak şeylere ihtiyacımız var.

Yeni yılda bir erkeğe hediye edilebilecek şeylerden biri de saat. İster kol saati olsun, ister masa saati olsun isterse duvar saati olsun, zamanın ne kadar değerli olduğunu bu şekilde ifade edebilirsiniz.Elektronik Aksesuar

Elektronik aksesuarlar hayatı kolaylaştırmakta epey işe yarayabiliyor. Yeni yılın daha pratik ve daha eğlenceli geçebilmesi adına, elektronik aksesuarlar hediye olarak seçilebilir. Hediye alacağınız erkeğin zevkine ve isteğine göre elektronik aksesuar alarak onu sevindirebilirsiniz.

El Yapımı Ürün

Yeni yılda hediye edilebilecek en iyi şeylerden biri de kendi ellerinizle hazırladığınız hediyelerdir. Zira erkekler de kendileri için yapılmış özel şeylere ilgi duyarlar. Ecrin izin uydu ve hediye vereceğiniz erkeğin zevkine uygun bir biçimde hediyeler hazırlayarak onu sevindirebilirsiniz.

 

 Yeni Yıl Partinizde Konuklarınızı Bu 6 Hediye İle Sevindirin

Yeni yıl partisi düzenleyerek arkadaşlarınızla çok güzel vakit geçirebilmeniz mümkün. Geçmiş anlarınızda paylaşıp geleceğiniz hakkındaki fikirleri birlikte tartışabilirsiniz. Bu sayede hem onlar hem de siz mutlu olabilirsiniz.

Yeni yıl partinize davet ettiğiniz kişilere hediye vererek onları sevindirebilirsiniz. Yeni yıl partinize davet ettiğiniz kişilere neler hediye edebileceğinizi derledik.Küçük Kar Küresi

Kar küreleri yıl başlarının vazgeçilmez süslerinden ve hediyelik eşyaları arasında yer alıyor. Bir partiye giderken der partinize gelen kişiler için de hediye edilebilecek en iyi ürünlerden biri kar küresidir.

Kar küreleri her zaman yıl başlarının anılarını taşıyarak insanların mutlu olmasına sebebiyet verir. Arkadaşlarınızla aranızda sıcağa güçlendirmektedir gayet başarılı bir hediyelik.Partinize Ait Küçük Biblolar

Yapmış olduğunuz parti konseptine uygun özel olarak biblolar hazırlatarak, partinize gelmiş onunla arkadaşlarınıza bunları hediye edebilirsiniz. Bu sayede partinizi unutulmaz hale getirebilirsiniz.

Küçük Şaraplar

Belirli bir bütçeye sahipseniz ve güzel bir şey hazırlamak niyetinde iseniz yine özel bir biçimde şaraplar hazırlatmanız mümkün olabilir. Şarap şişelerinin üzerine yapmış olduğumuz kartı ilişkin kelimeler yazdırabilirsiniz ya da o yılın tarihini arttırabilirsiniz.Yılbaşı Ajandası

Yeni yılın gelmesi, yeni planların ve yeni isteklerin var olması anlamına gelir.

sizin de bu planlarda ve istekler de katkınızın olmasını sağlamak için kişiye özel ajandalar hazırlayabilirsiniz.

Bu sayede arkadaşınızın daha düzenli hayat kurmalarına yardımcı olur hem de onları mutlu edebilirsiniz.Kokulu Mum

Kokular daima çok sevilir. Bu sebeple de partinize gelmiş olan arkadaşınıza küçük kokulu mumlar ya da küçük kandiller hediye edebilirsiniz.

O kokuları hissettikçe sizinle geçirdikleri anları düşünüp mutlu olacaklardır.

Bu sayede partinizi unutulmaz hale getirebilirsiniz.

Küçük Boyutlu Fotoğraf Albümü

Hediyelerimiz bir anlamı olmasına dikkat edin. Hem kaliteli hem de manevi anlamı olan hediyeler çok sevilir.

İnsanlar zaman geçtikçe birçok anı biriktirmeye hazır hale gelir. Siz de küçük boyutlu albüm hediye ederek, arkadaşlarınızın anılarını biriktirmelerine yardımcı olabilirsiniz.

Çekilen fotoğrafları biriktirmek, anıları ölümsüzleştirmenin iyi yöntemlerinden biridir.Özel Tasarım Hediye

Partinize gelecek arkadaşlarınızın karakterleri birbirinden farklıdır. İlgi alanları, yetenekleri ve meslekleri birbirinden farklılık gösterir. Dolayısıyla da buna uygun hediye hazırlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızın ilgi alanlarına ve yeteneklerine göre onlara özel hediyeler hazırlayabilirsiniz.

Bu sayede arkadaşlarınız değer gördüklerini hissedebilirler.

 Yılbaşı Hediye Seti

Partinize gelmiş olan arkadaşlarınıza hediye vermek istiyorsanız, onlar için hediye seti oluşturabilirsiniz. İçerisinde küçük defter olabilir, kahve kutusu olabilir, yılbaşını anımsatan anahtarlık olabilir. Aynı şekilde küçük kalpler de koyabilirsiniz. Kokulu mumu eklemeyi de unutmayın!

 


Partinize gelecek olan arkadaşlarınızla güzel vakit geçirmeniz dileğiyle...

 Yeni Yılda Konukların Götürebileceği Hediyeler

Yeni yıl insanlar için birçok şeyi ifade etmektedir. Yeni yıl, unut, mutluluk, sağlık ve sevgi üzerine kurulu hayallerden oluşmaktadır. Dolayısı ile de insanlar birbirlerine hediye vererek bu anları ölümsüzleştirmek istemektedir. Bir yere davetliyseniz, ev sahibine götüreceğiniz bir hediye ile teşekkür etmek birçok dünya ülkesinde adettendir.

Yeni yılda partiye davet edilen konukların götürebileceği birçok çeşit hediye mevcuttur.

Kokulu Mum

İnsanlar kokulara belli anlamlar yüklemektedir. Anıların insanlarda çağrıştırdığı simgelerden biridir kokular. Yeni yılın çok güzel geçmesi dileği ile koku hediye edilebilir. Konuk gidilen evin sahibinin sevebileceği kokulardan oluşan mumlar, anıların canlanmasını sağlayarak kişinin mutlu hissetmesini sağlayabilir. Aynı zamanda eve güzel enerji yayarak, yeni yılın mutluluk getireceğine inanılması sağlanabilir.Küçük Ev Eşyası

Yeni yılın tüm güzelliklerini evde hissedebilmek adına, küçük ev eşyaları ile parti sahibini sevindirmek mümkündür. Yeni yılda alınan hediye, kişiye uğur getirebilir. Uğur getirebileceğine inanılan küçük hediyeler ile sevilen kişileri mutlu etmek yeni yılın en güzel amaçlarındandır.

Küçük biblolar, tablolar gibi hediye türleri tercih edilerek, parti sahibine verilebilir.

Kitap

Kitaplar insanların hayatında iz bırakabilecek güce sahiptir. Hatta yeni başlangıçlara sebep olacak niteliktedirler. Yeni yıl, yeni ve güzel başlangıçların yılı olabilsin diye, değerli kitaplar hediye verilebilir. Bu sayede, sevilen kişilerin hayatlarına dokunma şansı elde edilebilir.

Kişinin karakterine uygun kitap seçilerek, iyi dileklerle hediye verilebilir.Takı

Takılar, anıların hatırlanmasını sağlayan en iyi seçeneklerden biridir. Aynı zamanda hediye verilecek olan kişinin kişilik özelliklerine göre de seçilebilen takılar, hediye edilen kişi için büyük mutluluk kaynağı olabilir.

Değerli taşlardan oluşan ya da değerli bir elementten yapılarak hediye verildiği taktirde, takılar en iyi hediyelere dönüşebilir.Hediye Sepeti

Konuk olarak götürmeniz için en uygun hediyelerden biri, ev sahibinin seveceğini düşündüğünüz hediyeliklerden oluşan bir sepettir. Hatta birbirini tanıyan birkaç konuk birleşip büyük bir sepet hazırlatabilir.

Şarap

Yılbaşının vazgeçilmezlerinden biri de şaraptır. Dolayısıyla partiye gidilen eve şarapla gitmek, verilebilecek en iyi hediyeler arasında yer almaktadır. Yıllanmış kaliteli bir şarap, sevginin de bu denli kaliteli ve yıllarca sürebileceğini ifade edebilir.

Kıyafet

Kıyafet hediye etmek her zaman için yapılabilecek bir şeydir. Yılbaşı için de klasik bir hediye olabilir. Ne kadar klasik bir hediye de olsa, yılbaşının en çok tercih edilen ve en sevilen hediyeleri arasında yer almaktadır.

Oyuncak

Eğer ki gidilen evde çocuk bulunuyorsa, küçük oyuncaklar sayesinde minikler sevindirilebilir. Çocukların yeni yıl sevinci artar ve mutlu olmaları sağlanır.

 

Bunların dışında, parti sahibinin almak istediği bir şeyi alarak da onu sevindirmek mümkün olabilir. Uzun zamandır ihtiyaç duyulan bir şeyi alarak da hem kişinin ihtiyacı giderilmiş olur, hem de sevinç yaşaması sağlanır.

12 Burca Uygun Hediye Seçenekleri

Mücevher Hediye Seçenekleri

Yılbaşı İçin Dekorasyon Fikirleri

 

8 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Küçük kar küresi:) daima favorim... Şimdiden harika bir yıl temennisi ile :)

  YanıtlaSil
 2. Türkiyede artik parfum zor Derya:)
  Ben arkadasa kirmiiz konseptli hediye kutusu yaptim
  Kalpli 2 kupa
  Kirmizi mum
  Noel babali alti kirmizi kar kuresi
  Ulker kirimiz paketli cikolata ve
  Can Dukkandan kirmiI kalpli defter
  Boyle bir konseptte yaptim bu sene:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslında en guzeli emek verilerek hazırlanan hediye ☺️

   Sil
 3. Neyse bu sene hediye seçme işim bitti :D

  YanıtlaSil
 4. Aldığımız hediyenin bir hikayesi de olması önemli sanırım. Hangi amaçla aldığımız da hediyeyi daha kıymetli hale getirebilir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Anlamlı hediyeleri alan da uzun zaman keyifle kullanabiliyor ☺️

   Sil
Daha yeni Daha eski