Ünlü Olmaya En Meyilli 3 Burç

 

astroloji

Oyuncu, sanatçı veya politikacı olsun - araştırmalar, özellikle popüler olan 3 burç olduğunu keşfetti. Benim burcumun aralarında olmamasına şaşırmadım, o anlamda ön planda olmayı hiç sevmiyorum:) Gelin bakalım ünlü olmaya meyilli 3 burç hangileriymiş.

 Connecticut Üniversitesi'nden Dr. Mark Hamilton bu konuda bir araştırma yaptı. 300 ünlünün doğum günlerini analiz etti ve ünlü kişilerin doğum günlerinin yılın belirli zamanlarında biriktiğini gördü.

 Daha önce Cleveland Eyalet Üniversitesi'nden Dr. Jeremy Genovese de buna benzer bir çalışma yapmıştı. Zodyak burçları ile şöhret seviyesi arasında herhangi bir bağlantı olmadığını söylemişti. Hamilton bunu çürütmek istedi ve bu yüzden çok sayıda ünlüye de ait olan bu 3 burç ortaya çıktı:

astroloji


Kova (21 Ocak - 19 Şubat)

Aralık ve Mart ayları arasında doğan insanlar. Kova, ünlü insanlar arasında en çok bulunan burçtur.
Kovaların iddialı, yaratıcı ve zeki olduğu söyleniyor. Zodyak burçları arasında vizyonerlerdir. Olağandışı şeylerle ilgilenirler ve daha önce kimsenin gitmediği yoldan gitmek isterler. Bu yüzden çoğu zaman zamanlarının ilerisindedirler. Ünlü olmak için en iyi ön koşullara sahiptirler.

Ünlü Kovalar: Oprah Winfrey, Ellen DeGeneres, John Travolta, Paris Hilton, Shakira, Jennifer Aniston, James Dean, Ashton Kutcher, Galileo Galilei, Yoko Ono ve çok daha fazlası.Balık (20 Şubat - 20 Mart)

 Balık aynı zamanda meşhur olma ihtimali yüksek olan burçlardan biridir. Yaratıcılık onlardan adeta fışkırıyor. Harika hayal güçleri var ve çok uyumlular. Onlar gerçek sanatçılar ve çok çeşitli fikirlere inanmak için neredeyse çocuksu bir yeteneğe sahipler. Ama aynı zamanda sık sık yaşlarına göre çok olgun veya bilge oldukları da söylenir.


Ünlü balıklar: Rihanna, Albert Einstein, Jessica Biel, Bon Jovi, Eva Longoria, Bruce Willis, Drew Barrymore, Lauren Graham, Elizabeth Taylor, Justin Bieber ve çok daha fazlası.

Oğlak (22 Aralık - 20 Ocak)


Oğlaklar inanılmaz derecede hırslıdır ve daima yüksekleri hedefler. Hangi alanda olursa olsun: Oğlaklar hayatlarında bir şeyler başarmak isterler. Hiçbir zorluk onlar için çok büyük değildir. Sadık doğaları, keskin zekaları ve son olarak ama aynı derecede önemli olarak sabırları, yapmak istedikleri her şeyi başarmalarına yardımcı olur.


Ünlü oğlaklar: Michelle Obama, Martin Luther King Jr., Düşes Catherine, Muhammad Ali, Marlene Dietrich, Jim Carrey, Jodie Sweetin, Aaliyah, Christiane Amanpour, Mel Gibson ve çok daha fazlası.

Ünlü olmaya meyilli 3 burç yazımı okuyanlar arasından çıkacak mı, yorumları çok merak ediyorum:)

Bunlar da ilginizi çekebilir:

En Kinci Ve İntikamcı Doğaya Sahip 4 Burç

12 Burca Uygun Hediye Seçenekleri

17 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Benim burcumun olmamasına şaşırıdm. Kesin terazi vardır diye düşünmüştüm: D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mutlaka yükselen burçların da etkisi vardır ama yüzde yüz tutması da mümkün değil:)

   Sil
 2. Yay burcu olarak ünlü olmak istermiydim bilemedim Yani yazar bilim insanı falan olmak isterdim, ilgi alanı olan kişiler beni bilse fena olmazdı instagram ünlüsü olmak bana göre değil

  YanıtlaSil
 3. Yay yok ama bende isterdim ünlü olmayı canım.

  YanıtlaSil
 4. Kova burcuyum ünlü olmayı hiç düşünmedim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mutlaka herkes isteyecek diye bir şey yok tabii ama yükseleniniz de ilgilidir etkileşimde. Aslan burcu da çok ünlü var mesela onlar da yok listede.

   Sil
 5. Yahu ben Oğlak burcuyum ama 63'e geldim ün, mün yok:)))))))rahmetli annem beni dediği tarihte doğurmadı da sokakta filan mı buldu acaba?:)))

  YanıtlaSil
 6. Benim burcumda aralarında yok ve açıkçası hiç şaşırmadım:-)) Yengeç:-)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet ben de Akrep burcuyum hiç ünle işim olmaz rahatsız olurum o ilgiden:)

   Sil
 7. Aslan burcu olduğuma göre ünlü olamayacağım:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslında Aslan burcu ünlülerin burcu derler ben de bu araştırmanın içinde olmamasına şaşırdım. Demek ki değişebiliyor kişiye göre.

   Sil
 8. Hımm annem ve kardeşim o zaman :)

  YanıtlaSil
 9. Ooo hem alim hem ünlü. Kıskandım vallahi :)))

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski