A Fall From Grace -Film Tavsiyesi

 

A Fall From Grace Film Konusu:


Virginia'da yaşayan ve bir bankada çalışan Grace Waters (Crystal Fox), eski kocası metresiyle evlendiğinde ve oğlu evlenip evden taşındığında yalnız kalır. En yakın arkadaşı Sarah (Phylicia Rashad) Grace'i başka biriyle tanışması için ikna eder ve yakışıklı bir yabancı (Mehcad Brooks) onun sürpriz ikinci aşkı olur. İlk günler toz pembe geçerken, Grace'in çalıştığı bankada onun adına çekilmiş büyük bir miktar para yüzünden sorun çıkar, bir süre sonra da evinin haberi olmadan ipotek edildiğini öğrenir. Eşi ise ona anlayış göstereceğine eve başka bir kadınla gelir. Kocasının tüm olaylardan sorumlu olduğunu öğrenen Grace, başına beyzbol sopası ile vurup öldürmekten hapse düşer ve genç ve deneyimsiz bir avukat olan Jasmine Bryant (Bresha Webb) ısrarla onu savunmak ister. 

Oscar adayı Cicely Tyson ve yazar / yönetmen Tyler Perry'nin başrollerini paylaştığı A FALL FROM GRACE, akıl almaz bir entrika üzerine inşa edilmiş büyüleyici bir gerilim.

A Fall From Grace , geçtiğimiz yılın sonunda izlediğim; gerçekten son derece duygusal ve aynı zamanda da gerilim öğeleri barındıran bir film. Cosby ailesinde yıllarda örnek kadın rolünde izlediğimiz Phylicia Rashad, bu filmde tamamen farklı bir rolle karşımıza çıkıyor. Gerçekten izlenmeye değer bir film.

Bu filmler de ilginizi çekebilir:

The Dark Tower

Grindelwald'in Suçları

Jobs

The Trial Of The Chicago 7

The Great Wall

9 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Ah izledim bu filmi.. inanılmazdı.. tamam artık kadının hayatı bitti diyordum ki herşey değişti. İyi tavsiye :)

  YanıtlaSil
 2. Daha önce duymamıştım. Konu bakımından oldukça enteresan bir filme benziyor. İç içe geçmiş bir çok konu var sanki. Ve avukatın onu ısrarla savunmak istemesi bana biraz şüpheli geldi. Film merakımı cezbetti doğrusu. Emeğine sağlık. Güzel bir tavsiye olmuş. Saygılarımla. Vesselam...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel bir film seveceğini tahmin ederim ☺️

   Sil
 3. Bu günlerde film çok izliyoruz bu filmide not aldım.

  YanıtlaSil
 4. Bu filmi izleyim ben.Unutmamak için sık kullanılanlara ekledim yazını.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Senin ilgini çeker psikolojik ögeler var içinde ☺️

   Sil
 5. Netflix'te severek izlemiştim.

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski