Fantastik Canavarlar - Grindelwald'in Suçları

Fantastik Canavarlar - Grindelwald'in Suçları Filmi: Newt Scamander (Eddie Redmayne) tarafından tutuklanan Gellert Grindelwald (Johnny Depp) kaçmayı başarır. Ve daha da kötüsü: Kötü adam, safkan sihirbazların Muggle'lara üstünlüğünü sağlayan uğursuz planını uygulamak için kötü sihirbazları bir araya toplar. Sadece Grindelwald'ın eski sevgilisi Albus Dumbledore (Jude Law) onu durdurabilir, ancak Grindelwald'ın kendisine karşı harekete geçemez. Bu nedenle, kendisini bir sonraki macerasına atan eski öğrencisi Scamander'ın yardımına ihtiyacı vardır - ve bu  Avrupa'da, daha doğrusu Paris'te bu bilmecenin çözümünü arar. Çünkü Grindelwald'ın kazanmak istediği gizemli Credence'ın (Ezra Miller) saklandığı yer burasıdır. Newt'in arkadaşı Tina (Katherine Waterston)  Paris'te Obscurial'in peşindedir ve kız kardeşi Queenie (Alison Sudol) de oraya gider, Newt ve arkadaşı Muggle Jacob Kowalski (Dan Fogler) de aynı zamanda Fransa'ya doğru yola çıkmıştır ...

Eğer Fantastic Beasts filmini izlemediyseniz, yukarıda okuduklarınız çok da anlam ifade etmeyecektir. J. K. Rowlings'in sınırsız hayal gücünün ürünü olan Fantastik Canavarlar serisinin ikincisi Grindelwald'in Suçları. Bu filmde Johny Depp'i bol bol görme şansı bulacak hayranları. Gerçi hakkında açılan eski sevgilisini dövdüğü hakkındaki davayı kaybedince, filmin devamında oynamamasına karar verilmiş. Doğrusu bu konu beni çok hayal kırıklığına uğrattı. Severek izlediğimiz sanatçıların böyle şiddet yanlısı veya tecavüzcü v.s. çıkması insanın güvenini sarsıyor.

Sonuçta film güzel. Harry Potter hayranlarını üzmeyecek bir film. 

Bu filmler de ilginizi çekebilir:

The Big Lebowsky

Barry Seal

Once Upon A Time In Hollywood

8 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Bilmediğim bir seri. Deniz'in ilgisini çekebilir

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu tarzı seviyorsa mutlaka çeker ama önce 1.filmden başlasın izlemeye ☺️

   Sil
 2. benimde adını duymadığım bir seri ,not aldım listeme:))
  Sevgiler.....

  YanıtlaSil
 3. pek severims böyle şeysileriii :)

  YanıtlaSil
 4. I like this movie as I like all the movies made following Kate Rowlling's novels.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Her books are also interesting. You can check the books that she wrote with the pseudonym Robert Galbraith.

   Sil
Daha yeni Daha eski