Army Of Thieves - Film Tavsiyesi

Bugün size keyifli mi keyifli bir film önerisi ile geldim. Army of Thieves filmi büyük planları olan bir hırsız grubu ile ilgili. Canım hırsızlı filmin de keyiflisi olur mu demeyin, geçmişten günümüzde izlenen filmlere baktığımızda hırsız polis, casus ve mafyalı film ve dizilerin izlenme oranı bunu kanıtlıyor. Belki de insanları cezbeden bu filmlerdeki maceradır.Army of Thieves Konusu

Ludwig Dieter (Matthias Schweighöfer) bir bankada çalışan önemsiz bir memurdur. Ancak onu diğer insanlardan ayıran önemli bir özelliği vardır ki, neredeyse açamayacağı bir kasa yoktur. Sebastian, bu merakı sayesinde bir grup hırsızdan ünlü Avrupa Kasası'nı açma teklifini alır. Bu teklif onu korkutsa da, kasa açmaya olan hevesi sayesinde teklifi kabul eder.İlginç tiplemeler ve ustaca kurgulanmış sahneler sayesinde sıkılmadan izleyebileceğiniz bir film. Alman oyuncu Matthia Schweighöfer, hem yakışıklılığı hem de iyi oyunculuğuyla Hollywood'un dikkatini çeken Avrupalı oyunculardan. Sinemaseverler belki onu Gal Gadot ile oynadığı Heart of Stone filminden hatırlayabilir. Oyuncuyu yakında atom bombasının bulunmasına neden olan J. Robert Oppenheimer ile ilgili olan Oppenheimer filminde de izleyebileceğiz.

2021 yapımı filmin diğer önemli rollerini Ruby O. Fee, Gwendoline Starr, Stuart Martin, Ana de la Reguera, Noemi Nakai, Dave Bautista ve Ghuz Khan üstlenmiş.

Bu filmler de ilginizi çekebilir:

Feel The Beat

Agora

The Physician

8 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Eğlenceli bir film gerekti.. internette arayıp izlemeyi planlıyorum. :))

  YanıtlaSil
 2. Bu filmi duymamıştım. Hırsızlık içerin filmler eğer senaryoları iyiyse keyifle izleniyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu oyuncu çok popüler son yıllarda. Film izlemeye değer ☺️

   Sil
 3. Eğlenceli görünüyor, ben de bakayım :)

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski