Feel The Beat -Film Tavsiyesi

Danslı filmleri sevenlere göre bir tavsiyem var bugün. Feels the Beat filmini kızımla birlikte izledik. İkimiz de özellikle modern dans içeren filmleri seviyoruz. Samimi ve keyifli bir film arayışındaysanız, izlerken yüzümde bir gülümseme oluşsun diyenlerdenseniz bir şans vermelisiniz.Feel the Beat Filminin Konusu 

Feel the Beat, Elissa Down tarafından yönetilen ve Sofia Carson, Wolfgang Novogratz ve Enrico Colantoni'nin başrol oynadığı 2020 yapımı bir komedi drama filmi.Dançı April (Sofia Carson) ünlü Broadway'de tüm denemelerinde başarısız olur ve tekrar doğduğu kasabaya  döner. Giderken büyük bir star olma hayalleri ve iddiasında olduğu için başarısızlığını kimseye itiraf edemez. Bu arada kasabadaki ortaokul yaşlarındaki kızların gittiği bir dans kursu vardır ve kızlar bir dans yarışmasına katılmak için hazırlanmaktadır. Tahmin edebileceğiniz gibi pek de parlak bir durumda değildiler. April onları eğitmeyi kabul eder ve kızlara yardım ederken, kendi de bir değişimin içine girdiğini farkeder.

Daha önce de bahsettiğim gibi modern dans severlere hitap edecek bir film. Ayrıca bir aile filmi havası da var. 

Filmi izlemeye karar verenlere şimdiden keyifli seyirler dilerim. Yorumlarda film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim:)

Bu filmler de ilginizi çekebilir:

Küçük Prens Animasyon Filmi

Chocolat

Don't Look Up

4 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. ooo dans müzik gençlik spor filmleri favorim tenk yuuu :)

  YanıtlaSil
 2. Feel the Beat'ın konusu hoşuma gitti. Filmi izlerken yüzümde bir gülümseme oluşacak eminim :) Fragmanı izlerken oluştu çünkü :)) Çok teşekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu tarz filmler keyifli oluyor, insanı yormuyor:)

   Sil
Daha yeni Daha eski