12 Strong - Film Tavsiyesi

 Savaş filmi benim blogumda yer aldı mı, Derya bunu eşiyle izlemiştir mutlaka diyebilirsiniz. Tek başıma asla aklıma gelmez ama ikimiz izleyince ben de eşlik ediyorum. Bugün bahsedeceğim film de böyle günlerde izlenen filmlerden biri.12 Strong, kahraman Amerikan ordusunun Afganistan'da teröristlere karşı kazandığı bir zaferi anlatan bir film. Kurgu ve çekim olarak izlenebilecek bir film ama bu tarz filmlerde Amerika'nın her savaştığı yerdeki muhakkak haklılığı ve büyük kahramanlıkları anlatılınca artık oldukça gerçekten sapmış oluyor ve bunu bilerek izlediğinizde zaman zaman bıkkınlık da verebiliyor. Yani bir tarz propaganda yapıyorlar bu filmlerle. Filmin başrolündeki Chris Hemstworth'u Thor filmlerinden ve bu tarz kahramanlık filmlerinden tanıyoruz zaten.

Sevdiğiniz bir tarzsa vakit geçirmek için izlenebilir. 

Bu filmler de ilginizi çekebilir:

The Dark Tower

Grindelwald'in Suçları

Jobs

Life

4 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. ben de savaş filmi pek izlemem amerikanın haklılığı değil de başka savaş filmlerini severim ama. yani şöyle savaşın acımasız yönünü anlatan filmler güzel bence.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tarihi savaş filmleri daha güzel oluyor.

   Sil
 2. Arada aksiyon seyretmek iyi oluyor . Bu filmi seyretmedim henüz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Farklı filmler iyi oluyor gerçekten de ☺️

   Sil
Daha yeni Daha eski