Rinex Smart Tracker Key Finder App İle Anahtar Kaybetmeye Son

 Kayıp Anahtarlarınızı Aramakla Zaman Kaybetmeyin - Rinex Smart Tracker - Faydalı Bir Ürün

Rinex Smart Tracker Key Finder App İle Anahtar Kaybetmeye Son


Otoparka ya da evinizin kapısına geldiniz ve ne o, anahtarınızı bulamıyorsunuz. Bu bana kaç kez oldu bilmiyorum? Anahtarlarımı çok sık kaybettim veya başka bir çantada unuttum. Bu çok sinir bozucu bir durum biliyorum, hele de benim gibi sık çanta değiştiren kişilerin başına gelmemesi kaçınılmaz. Çantamda olmadığından emin olsam da arayıp dururum. Sizin de başınıza geliyor mu? Öyleyse size bu soruna bir çözüm bulduğumu söylersem ne dersiniz? Anahtarlarımızın artık kaybolmayacağını söylersem? Rinex key finder ile can sıkıcı anahtar kaybı probleminden kurtulacaksınız. Kolayca indirebileceğiniz key finder app uygulamasıyla çalışan Rinex smart tracker , anahtarlarınızı kolayca bulmanızı sağlar.

Hayatınızı kolaylaştıracak Rinex lost item finder (kayıp eşyaları bulma aygıtı), bir anahtarlık kadar küçüktür. Yeşil, turuncu ve beyaz gibi çeşitli renkleri arasından en beğendiğinizi seçebilirsiniz. Fiyat aralığı, seçtiğiniz seçeneğe göre değişiyor. Üç seçenekten birini seçebilirsiniz: 1 izleyici, 2 izleyici ve 4 izleyici.

Rinex anahtar bulucu (key finder) uygulaması Bluetooth ile çalışır ve anahtarlarınızı kolayca bulmanızı sağlar.

Rinex Smart Tracker Key Finder App İle Anahtar Kaybetmeye Son


Sadece anahtarlarınızın yerini tespit etmek dışında, bu akıllı aleti kayıp çanta, bagaj ve hatta kaybolan ev hayvanlarınız için de kullanabilirsiniz. Evcil hayvanınızın tasmasına bir anahtarlık gibi takıp her zaman nerede olduğundan haberdar olabilirsiniz. Ayrıca hayvanlara herhangi bir zararı da bulunmuyor.

Basit bir akıllı izleyici ve bir uygulama ile anahtarları, bavulları, köpekleri vb. Kaybetme ve arama zahmetinden kurtulun. Bunları ailenize ve arkadaşlarınıza hediye olarak da verebilirsiniz. Eminim ki birçok insan kayıp eşyalarla ilgili sorunlar yaşar.


Rinex Key Finder (Anahtar Bulucu) Ürünleri

Rinex Smart Tracker Beyaz

Rinex Smart Tracker Key Finder App İle Anahtar Kaybetmeye Son


Rinex Smart Tracker Yeşil

Rinex Smart Tracker Key Finder App İle Anahtar Kaybetmeye Son


Rinex Smart Tracker Turuncu

Rinex Smart Tracker Key Finder App İle Anahtar Kaybetmeye Son


Rinex Smart Tracker Nasıl Kullanılır?

 • Uygulamayı İndirin
 • Bluetooth'unuzu açın
 • Kaydolun ve yeni bir kullanıcı hesabı oluşturun
 • Rinex akıllı izleyiciyi telefonunuzla eşleştirin

Bağlandıktan sonra, telefonunuzu bulmak için akıllı izleyicinizdeki düğmeyi basılı tutun. Telefonunuz bir sinyal verecektir. Akıllı izleyicinizi bulmak için Uygulamanızdaki halka simgesine basmanız yeterli. Akıllı izleyiciniz kaybolduğunda size bir Beacon sinyali gönderir. Akıllı izleyicinin telefonunuzla bağlantısı kesilirse sizi bilgilendirmek için yeni bir alarm çalar.


Bu rahat ve kullanışlı ürünü kaçırmayın. Anahtarlarınızla daha fazla sorun yaşamaya son verin !!!

Rinex smart tracker, ABD merkezli bir şirkettir. ABD ve Kanada'ya ücretsiz kargosu var. Diğer ülkeler için web sayfalarını ziyaret edin veya iletişime geçin. Buradan giriş yapıp DERİA10 kodunu yazarsanız %10 indirimden de faydalanabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Kindle App

Sosyal Medya Kullanımını Hootsuite İle Kolaylaştırın

Goodreads App

Feedly İle Blog Takibi


6 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Hanımların çantası gayya kuyusu. Kapı önünde çok anahtar aramışlığım vardır. Teşekkürler Deryacığım bu faydalı içerik için :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim de başıma çok geldi 🙈🙈🙈

   Sil
 2. İlk kez duydum, ben evin anahtarını bazen unutup çıkıyorum kapıda kalıyorum, 50 liraya açıyor çilingir :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Maalesef çok başımıza gelen bir şey 🙄

   Sil
 3. Kumandayı çok arıyoruz biz ya :) Onun için olabilir mi?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kumandaya anahtarlık gibi geçebilmesi lazım 🤣

   Sil
Daha yeni Daha eski