Web Analytics
Feedly - Deli Kız Öneriyor

Feedly - Deli Kız Öneriyor

Herkese selam. Bugün çok çok faydasını gördüğüm bir app' ten bahsetmek istiyorum sizlere. Biz bloggerlar, kendi blogumuzun okunması kadar ; başka blogları okumanın da önemini biliriz. Ama zaman geçtikçe takip ettiğimiz ve okumaya çalıştığımız bloglar da artıyor. Hal böyle olunca, okuma listelerinden takip etmek zorlaşıyor. Ben de çok blog takip ettiğim için kafam karmakarışık olmuştu bu konuda. Düşündüm taşındım, hatta bir kaç yöntem denedim ve en sonunda en hoşuma giden, en pratik yöntemi buldum. Feedly app' i indirdim telefonuma ve yavaş yavaş okuyup yorumlamak istediğim blogları kaydetmeye başladım. İsterseniz tek grupta, isterseniz kategorilere ayırarak kaydedebiliyorsunuz. 

google play store

Feedly App Kullanımı


Feddly App' i yükledikten sonra, üstte gördüğünüz arama bölümüne eklemek istediğiniz blogun url' sini yazıyorsunuz. Yine resmin üstünde bir artı işareti var. O artı işaretinden blogu istediğiniz kategoriye ekliyorsunuz. 


Okumak istediğiniz yazıyı seçip aşağıya doğru ekranı kaydırınca visit website bölümünden bloga gidip okuyorsunuz.  Herşey app' in içinde olup bitiyor ayrı bir yeri açmanıza hiç gerek yok. Okumak ve yorumlamak istediğiniz yazılar bittiyse yandaki üç çizgiye basıp açılan ekranda mark as read (okundu olarak işaretle) seçiyorsunuz ve artık sadece yeni gelecek olan yazılar blog isminin yanında yer alıyor. İsterseniz daha sonra okumak üzere işaretleyebilirsiniz. Birçok detay var puanlamak, yıldız vermek, paylaşmak gibi... Gerçekten çok pratik bir app. Son günlerde oldukça fazla blogu ziyaret edebildim bu sayede. Tüm okuduğum blogları ekleyince buradan takip edeceğim. Hepimiz biliyoruz çünkü 1000 blog takip ediyorsak hepsini okuyup yoruma gitmiyoruz. 


google play store

Feedly app' i ben google play store' dan yükledim ama heryerde olabileceğini tahmin ediyorum. Tamamen ücretsiz ve en iyi tarafı da bence ekstradan mail uyarıları almıyor olmamız. Sadece app' i açtığım zaman yeni yazıları görüyorum.  Blog okuyup yorumlamayı seven herkese tavsiye ediyorum. Kalın sağlıcakla.

21/YORUM GÖNDER / YORUM

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. hiç denemedim ama multi-RSS reader olarak geçiyor..RSS beslemelerini pratik bir şekilde takip edebilmeyi amaçlıyormuş..anlatımınızda bunu destekliyor gibi..emeğinize sağlik..🙂

  YanıtlayınSil
 2. Derya harika bir uygulama.. hemen indirdim ve inceliyorum. :) Teşekkürler paylaştığın için..

  YanıtlayınSil
 3. Güzelmiş, paylaşım için teşekkürler. Denemek lazım.

  YanıtlayınSil
 4. InoReader kullanıyorum ben de. Eskiden Google Reader vardı bu alanda ama çekildi.

  YanıtlayınSil
 5. Güzel bir uygulamaymış, bloglar fazlalaştıkça okumaya zaman kalmıyor :( Teşekkürler öneriniz için :)

  YanıtlayınSil
 6. Vay be ama url yi almak yerine keşke blog ismini yazinca gelseymis cok guzel olurmustu😃.ama bole de isgörur kullanayim ben bunu bi🤓

  YanıtlayınSil
 7. Ben bu uygulamayı duymuştum ama şimdi öyle güzel anlatmışsın ki hemen indirip denemek geldi içimden. Bir bakayım hemen, teşekkürler :)

  YanıtlayınSil
 8. süper bir uygulama hemen indiriyorum telefona çok sağol canım....

  YanıtlayınSil
 9. Şahane bir tavsiye olmuş bu şeker, hemen inceliyorum uygulamayı
  Önerine sağlık ♥

  YanıtlayınSil
 10. Ay ne guzel bir uygulamaymis bu ya!Mutlaka indirip incelicem💙

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

Daha yeni Daha eski