Elli C. Carlson - Augerechnet Kalifornien - Kitap Tavsiyesi

aşk romanları

Kişisel gelişim kitapları ile ün ve paraya kavuşan Anna' nın, Berlin' in ortasında Penthouse bir dairesi ve refah içinde bir hayatı vardır. Herşeyin istediği gibi gittiğini düşünürken, yayıncısı ve arkadaşı bir köpek hediye eder. Günün birinde çatıya tırmanan köpeği kurtarmaya çalışırken hayatını kurtaran itfaiyeci ve teenager kızı hayatını bir anda tepetaklak edecektir. Bir anda hem bir köpeği, hem sevgilisi hem de genç bir kızı olan Anna; kendisi için yeni olan bu yeniliklerle nasıl başa çıkacaktır?

aşk romanı

Ausgerechnet Kalifornien- Hem de Kaliforniya amazon prime üyeliğim sayesinde ücretsiz okuduğum e-kitap oldu. Romantik bir aşk hikayesi tam bir yaz okumalığı. Türkçesini aradım ama bulamadım belki de vardır. İngilizcesini bulmak mümkün. Amazon prime üyeliğiniz varsa, birçok kitabı ücretsiz okuyabiliyorsunuz satın almak da daha ucuza geliyor.

Elli C. Carlson Kimdir?

Elli C. Carlson

Romantik kitapların yazarı Elli C. Carlson, televizyon filmleri için de birçok senaryo yazmış. Berlin' de yaşayan yazar ilhamını günlük yaşamda karşılaştığı insan ve olaylardan aldığını söylüyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Kate Morton-Saatçinin Kızı
A.L.Kennedy-Paradies
Das Paket-Sebastian Fitzek
Venus Allein Zuhaus

6 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Teşekkür ederiz Deryacığım. Öpüyorum kocaman 😍❤️🌷😊🤚

  YanıtlaSil
 2. Romantik hikayeleri severim, teşekkürler Deryacığım. Sevgiler♥

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Özellikle yaz aylarında benim için romantik hikaye okuma mevsimi başlıyor. Bahçede sere serpe uzanıp rahatça okuyorum :) Sizi de kitabınız için tekrar tebrik ederim. Sevgiler :)
   Sil
 3. Kitap tavsiyelerini okumak kitap okumaktan iyi gelmeye başladı.Çünkü çok sıcak iyşce mayıştım, bir kitap var elimde neredeyse günde 2 sayfa okuyorum, fenayım,bu sıcaklarda.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bizde pek sıcak yok tam aksine hep yağmur fırtına. Tam okuma havaları yani :)

   Sil
Daha yeni Daha eski