Stephen King Hayranlarına Müjdeli Bir Haber

Revival film oluyor

Stephen King hayranlarına müjdeli bir haberim var. Hayranı olmamakla beraber, kitaplarını severim. Korku filmleri ise pek tarım değil. Ancak King' in büyük bir hayran kitlesi var film alanında da.
Mike Flanagan, bir Stephen King romanını film yapmaya karar vermiş. Oyun ve Dr. Sleeps Uyanıyor kitaplarını filme çekmişti daha önce de. Şimdi de yazarın Revival romanını filmleştirmek istiyormuş.

Revival Kitabının Konusu

Stephen Kings-Revival


Jamie adında genç bir adam ve Rahip Charles Jacobs' un yolları garip şekillerde hep çakışır. Jamie, uyuşturucu bağımlısı bir müzisyendir. Rahip ise, ölmüş karısı ve çocuğuyla iletişim kurmaya çalışmaktadır. Bunu yaparken de tehlikeli bazı adımlar atar. Kitabın sonu King' in bugüne kadar yazdıklarından çok farklı.
Henüz filmin ne zaman çekileceği ve hangi oyuncuların rol alacağı belli olmamış ama King hayranları merakla beklemeye başladı bile.

Og Mandino-University Of Succes
Jo Nesbo- Leopard
Agatha Christie-Morphium

10 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. The plot sounds really interesting! I look forward to this.

  YanıtlaSil
 2. Korku filmleri benim de tarzım değil Derya...

  YanıtlaSil
 3. Stephen King'in kitaplarını ve kitaptan uyarlanan filmlerini seviyorum. Hayran kelimesinde gelince kendisini tanımam bu nedenle bir yazarın hayranı olma terimi de bana göre değil. Ancak hayal gücüne ve kalemine hayran olurum :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tabii ki canım, zaten ben de yaptığı işi düşünerek yazdım. Yoksa okuduğumuz yazarların kaçını kişisel olarak tanıyoruz ki ☺️

   Sil
 4. Bir tane kitabını okudum. Beğenmiştim. Korku filmleri benim de tercihim değil :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gerçek yaşamda yeterince gerginlik yaşıyoruz:)

   Sil
 5. En beğendiğim yazarlardan birisi. Özellikle de Yabancı adlı kitabı da muhteşemdi. En çok tanışmak istediğim yazarlardan. Umarım bir gün tanışma fırsatım olur kendisiyle!

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski