Last Call For Istanbul - Film Tavsiyesi Dev Metropol New York' ta karşılaşan ve geceyi birlikte geçiren bir çift. İkisi de evlidir ve bunu birbirlerinden gizlemezler. Ancak buna rağmen gece kulübünde ilginç bir yarışma, New York sokaklarında maceralı bir gece ve otelde bir gece geçirmekten geri kalmazlar. Sonrası mı? Sonrası sürprizli. 

Last Call For İstanbul- Filmi Nasıl Buldum?

Başrollerinde Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ' un oynadığı bu sevimli aşk hikayesini Netflix' te izledim. Netflix' te izlediğim Türk film ve dizilerinde dikkatimi çeken şey, oyuncuların sansür veya yasaklamalar olmadığı için son derece rahat ve doğal bir oyunculuk sergilemeleri. Böyle olunca ortaya daha international ve dünyanın beğenebileceği yapımlar çıkıyor. Bazen cinselliğin dozunu bir tık kaçırabiliyorlar. Ama bu yabancı filmlerde de böyle. Herhalde ilgi gördüğü için gerekli gereksiz kullanılıyor. Bunun dışında ben filmi beğendim. Bir de sürpriz Beren Saat' in eşi Kenan Doğulu' dan bir şarkının filmde yer alması. 

Henüz New York ve İstanbul arasında geçen Last Call For İstanbul filmini izlemediyseniz bir şans verebilirsiniz:)


Bu filmleri izlediniz mi:

We Have a Ghost

Wonder

Astrid

5 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

Daha yeni Daha eski