Last Call For Istanbul - Film Tavsiyesi Dev Metropol New York' ta karşılaşan ve geceyi birlikte geçiren bir çift. İkisi de evlidir ve bunu birbirlerinden gizlemezler. Ancak buna rağmen gece kulübünde ilginç bir yarışma, New York sokaklarında maceralı bir gece ve otelde bir gece geçirmekten geri kalmazlar. Sonrası mı? Sonrası sürprizli. 

Last Call For İstanbul- Filmi Nasıl Buldum?

Başrollerinde Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ' un oynadığı bu sevimli aşk hikayesini Netflix' te izledim. Netflix' te izlediğim Türk film ve dizilerinde dikkatimi çeken şey, oyuncuların sansür veya yasaklamalar olmadığı için son derece rahat ve doğal bir oyunculuk sergilemeleri. Böyle olunca ortaya daha international ve dünyanın beğenebileceği yapımlar çıkıyor. Bazen cinselliğin dozunu bir tık kaçırabiliyorlar. Ama bu yabancı filmlerde de böyle. Herhalde ilgi gördüğü için gerekli gereksiz kullanılıyor. Bunun dışında ben filmi beğendim. Bir de sürpriz Beren Saat' in eşi Kenan Doğulu' dan bir şarkının filmde yer alması. 

Henüz New York ve İstanbul arasında geçen Last Call For İstanbul filmini izlemediyseniz bir şans verebilirsiniz:)


Bu filmleri izlediniz mi:

We Have a Ghost

Wonder

Astrid

14 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Ben izlemedim. Klasik gibi geldi, şimdilik bulaşmadım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Biraz Amerikan taklidi olmuş ama izlenebilir.

   Sil
 2. Filmin konusu çok itici geldi bana.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bir aşk filmi ama biraz anlatım karmaşası da var.

   Sil
 3. iki oyuncuyu da çok severim :)

  YanıtlaSil
 4. Fragmanına çok denk geldim ama izlemedim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de tesadüfen Netflix te gördüm ☺️

   Sil
 5. netflixim yok ki:) ama nete düşerse izleyebilirim canım:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Belki nette vardır deep bilir o işi ☺️

   Sil
 6. Ben çok başarılı bulamadım. Üstelik ikisinin oynadığı en başarısız yapım olmuş. Ps.I love you, vs.bazı yabancı filmler daha başarılı çünkü yüzeysel değil şimdi ne alaka bu film diye bilirsiniz... Türk filmi ama amerika soslu sos olmuş mu olmamış. Çok yapmacık bulduğum için de zaman kaybı gibi geldi. Biz Türkler dizi konusunda iyi ama film sinema konusunda hala geriyiz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O konuda hak veriyorum. Amerikan filmi kalitesinde çekmeyi, Amerikan tarzı yaşamı taklit etmekle karıştırıyor bizimkiler. Oysa mesela Alman filmleri var Türk oyuncuların da oynadığı o kadar doğal bir Türk insanını yansıtıyor. Kendinin olmayan yaşam tarzını yansıtmaya çalışınca biraz eğreti duruyor. Tabii illa Anadolu insanı olmayacak filmlerde ama kent insanı da sanırım Amerikalılar gibi yaşamıyordur Türkiye'de. En azından Avusturya'dan örnek verebilirim o filmlerdeki hayat burada bile düşünülemez.

   Sil
 7. ben beğendim keyifle izledim hatta ilk fırsatta tekrar izlemeyi düşünüyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de beğendim aşk filmlerinden çok büyük bir beklentiye girmemek gerekir. Biraz arada Amerikan taklidi birkaç sahne vardı tabii ama iki oyuncu da çok şeker 💞

   Sil
Daha yeni Daha eski