We Have a Ghost -Film Tavsiyesi

 


Frank (Anthony Mackie) ve ailesi, yeni taşındıkları evde bir hayalet (David Harbor) keşfederler. İlk şok atlatıldıktan edildikten sonra hayaletin kesinlikle zararsız olduğu kısa sürede anlaşılır. Kendisine benzediği merhum aktör Ernest Borgnine'e atfen Ernest ismi verilmiştir. Frank, oğlu Kevin'in (Jahi Di'Allo) yardımıyla Ernest'le birlikte oturma odasında korkutucu akşam yemeği programları düzenlemeye başlar ve bu gösteriler zamanla katılan herkesi gerçek sosyal medya yıldızlarına dönüştürür. Ancak aile, Ernest'in geçmişi hakkında daha fazla bilgi edinmeye çalışırken kendilerini CIA'nın hedefi olarak bulur.

Hayalet rolünde Stranger Things dizisinden hatırlyacağınız David Harbour rol alıyor. Diğer rollerde fazla tanınmış oyuncu yok. 

We Have a Ghost bu yıl Netflix'e gelen filmlerden. Fazla sanatsal bir beklentiniz olmadan, keyifli iki saat geçirmek isterseniz bu eğlenceli filmi izleyebilirsiniz. 

4 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

  1. Hayalet avcıları dışında hayaletli fimler hiç ilgimi çekmedi benim. Bir de casper vardı:))

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski