İsviçre' nin Sesi Yayın Hayatına Başladı

Merhaba sevgili dostlarım,

Bugün yine güzel haberlerle karşınızdayım. Sosyal medya üzerinden paylaştığım Almanca yazılarımın zaman zaman yer aldığı https://nazarmagazin.com/author/derias-wordl/ dergisini hatırlarsınız.
Nazar Magazin, Türkçe ve Almanca olarak İsviçre'de yayın yapan bir dergi olarak hem basılı hem de online versiyonlarıyla okurlarına ulaşıyor. Maalesef kısıtlı zamanımdan dolayı yazı sayım biraz az olsa da, derginin yayınlarını düzenli olarak takip ediyorum.

Aynı yayın ekibi şimdi de "İsviçre'nin Sesi" sayfasını okurlarla buluşturdu. Bu sayfada yine hem Türkçe hem de Almanca içeriklere ulaşma imkanınız var. İsviçre'de yaşayanları doğrudan ilgilendiren konuların yanı sıra, geniş bir yelpazede keyifli yazılar da bulunuyor. İçerikleriyle oldukça zengin bir deneyim sunuyor, anlayacağınız üzere.Avrupa ve dünya genelinde yaşayan Türk topluluğu, bu tür yayın organlarına büyük bir ilgi gösteriyor. Ben de kendi bloglarımda bunu sıkça gözlemliyorum. Ancak sadece Türkiye'de değil, Avrupa'da neler olup bittiği hakkında bilgi almak isteyen bir okur kitlesi de azımsanmayacak kadar fazla.

Nazar Magazin ve İsviçre'nin Sesi'ni ücretsiz olarak okuyabilirsiniz. İki yayına da başarılar dilerim. Kim bilir, belki de yakın gelecekte bu platformlarda benim de birkaç makaleme rastlarsınız. Sevgiyle kalın...

Bu konular da ilginizi çekebilir:

Biblioterapi Nedir Hangi Amaçla Kullanılır?

Çocuklara Kitap Okumanız İçin Önemli Nedenler

Roman Okumaya Hemen Başlamak İçin 7 Neden

7 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Hayırlı, uğurlu olsun Deryacığım. Umarım senin de o güzel, ilgi çekici yazıların yer alır; ben alacağına inanıyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnşallah zaman bulabilirsem yazacağım bir şeyler. Çok teşekkür ederim:)

   Sil
 2. Hayırlı olsun diyelim, siz yurtdışında mı yaşıyorsunuz? 🙏🌼

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler evet ben 20 yıldır Avusturya' da yaşıyorum:)

   Sil
 3. pikiii başarılar sanaa :)

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski