Eine Kostbare Affäre - Katie Fforde

 


Aniden kalan bir miras, Flora'nın hayatını tamamen altüst etmeyi vaat ediyor: Flora, uzak kuzeni Charles ile birlikte, küçük bir antika dükkanı olan güzel bir mülkün sahibi olmuştur. Ancak antika dükkanını nişanlısı Annabel ile işleten Charles, Flora ile bu mirası paylaşmaya hiç de gönüllü değildir. 

Ancak Flora, inat eder ve antikacıda çalışmaya başlar. Bu kararı ile onu hem zor günler bekler hem de yeni bir aşl macerası...


Çok satan yazar Katie Fforde'dan mizah, romantizm ve hafiflik dolu modern bir aşk hikayesi. Zaten hemen okunup bitiyor. Eine Kostbare Affäre - Pahalı veya değerli bir kaçamak anlamına geliyor. D & R, Idefix, Kitap Yurdu gibi yerlerde Katie Fforde' un bazı Türkçe' ye çevrilmiş kitaplarını buldum ancak yine isimler her dilde farklı olduğu için bu kitap var mı emin olamadım. Rahat okuyabileceğiniz, benim deniz veya havuz kenarı kitabı dediğim bu tarzı seviyorsanız yazarın kitaplarına bir şans verebilirsiniz. 

Katie Fforde Hakkında Katie Fforde 1952'de Londra'da doğdu. Evli olan yazarın iki oğlu ve bir kızı var. En küçük çocuğunun doğumundan sonra yazarlık kariyerine "David'le Cehenneme" romanıyla başladı. Katie Fforde, gelecek vaat eden yazarları destekleyen bir burs olan "Katie Fforde Bursu"nun kurucusudur. 2009'dan bu yana çeşitli romanları yayımlandı. "ZDF-Sonntagsfilm" dizisi için yayınlandı. Bugün ailesiyle birlikte İngiltere'nin güneybatısındaki Gloucestershire ilçesindeki Stroud'da yaşıyor.

Bu kitapları okudunuz mu:

What Women Want-Isabele Allende

Autopsy-Patricia Cornwell

Natrium Chlorid

Mimik

6 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Ben de yaz kitabı diyorum bu kitaplara, insana iyi geliyor:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet arada kafa meşgulken de iyi oluyor 😊

   Sil
 2. yaniii keyifli hafif kitaplardan de miii :)

  YanıtlaSil
 3. Bana da kalsa şöyle bir miras keşke. Kendi kitabımı kendim yazarım sonrasında. :)

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski