The Old Guard - Film Tavsiyesi

Charlize Theron' un ölüp ölüp dirildiği, daha doğrusu ölümsüz olduğu film.  Oldukça bol hareket, savaş dövüş sahneleri içeren film 2020 yapımı. Boş zamanınız varsa ve action filmlerini seviyorsanız izlenebilecek bir film. Tabii Charlize Theron hayranları mutlaka izlesin:)Görsel: www.imdb.com


Filmin konusu (birazcık spoiler içerir 👀)

Sert savaşçı Andy'nin (Charlize Theron) liderliğindeki ölümsüzlerden oluşan gizli bir paralı asker grubu, yüzyıllardır dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için savaşıyor. Andromache of Scythia olarak Andy, eski zamanlarda bir savaşçı olarak biliniyordu. Onların yanında savaşan Joe (Marwan Kenzari) ve Nicky (Luca Marinelli), ilk olarak Haçlı Seferleri sırasında düşman olarak ölen ama o zamandan beri sevgili olanlardır. Grubun en genci, halihazırda Napolyon için savaşmış olan yaklaşık 200 yaşındaki Booker'dır (Matthias Schoenaerts).

Ancak ölümsüz, yenilmez anlamına gelmez. Bilim adamı Copley (Chiwetel Ejiofor), Andy ve ekibini tuzağa düşürür. CEO Merrick (Harry Melling) ölümsüzlerin genetik kodunu çözüp paraya dönüştürmek istemektedir.

Tam da bu uygunsuz zamanda, 200 yıl sonra ilk kez yeni bir ölümsüz ortaya çıkıyor. Artık Andy, özel bir ordu onun peşindeyken Afganistan'daki yeni ABD askeri Nil'i (Kiki Layne)  korumak zorundadır.

Bu filmleri izlediniz mi:

Illuminati

The Da Vinci Code

The Pale Blue Eye

2 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Bu filmi duydum ama izlemedim canım.
  Diğer sorduğun filmlerden The Da Vinci Code 'u izledim Deryacım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Da Vinci Code eskilerden ama güzeldi Tom Hanks in o filmleri 😊

   Sil
Daha yeni Daha eski