80' li Yılların Gerilim Dizisi Martı Adası -Seagull Island - Kimler Hatırlıyor?

Geçenlerde 80' li yıllarda gerile gerile izlediğimiz dizi neydi diye kafama takıldı. Düşüne düşüne sonunda buldum: Martı Adası !!! Hem korkar hem izlerdim👀

Amazon'da dvd olarak satılan, bazı you tube kanallarında da paylaşılan bu diziyi bulursanız ve gerilim türünü seviyorsanız mutlaka izleyin derim. Çekildiği yıllara göre bile kaliteli bir diziydi. 

Görsel: filmaffinity.com


Kısaca Martı Adası Dizisinin Konusu:

Barbara Carey, bir müzik akademisinde okuyan kör kız kardeşi Mary Ann' i ziyaret etmek için İtalya'ya uçar. Barbara, Roma'ya vardığında kız kardeşinin ortadan kaybolduğunu keşfeder ve İtalyan polisine göre, gözleri görmeyen genç kadınlara takıntılı bir manyak tarafından öldürülmüş olabilir. İngiliz Büyükelçiliği'nden Martin Foster' ın yardımıyla Barbara, Mary Ann' e ne olduğunu bulmaya çalışır. Hatta katili cezbetmek için kör gibi davranır ve sonunda ipuçları onu, David Malcolm adlı gizemli bir İngiliz vatandaşına ait özel mülkiyete sahip olan Martı Adası'na götürür. Barbara daha sonra birkaç sorunun cevabını bulmalıdır: Mary Ann gerçekten kaçırıldı mı? Adada David' in karısına ve oğluna ne oldu? David' in akrabası Carol, yanında bir kadın gördüğü için neden bu kadar mutsuzdur?

Benim yaşıma yakın kimler diziyi hatırlıyor çok merak ediyorum:) Yorumlarda paylaşırsanız sevinirim.

Bu diziler de ilginizi çekebilir:

1899

Stranger Things 4. Sezon

Narco Saints

Good Girls

4 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. İsmi tanıdık geldi ama hatırlayamadım ben. Hatta face'te fragman bulup izledim. Yok yine de anımsayamadım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Belki izlememişsindir canım ama tek kanallı tv zamanı birçok kişi izlemiştir diye düşündüm ben 🙈

   Sil
 2. Yanıtlar
  1. Sen izlemedin mi deep eyvah yaşım ortaya çıktı 🤣

   Sil
Daha yeni Daha eski