Cats-Müzikal FilmGörsel: diepresse.com

 Cats Film Özeti

Genç kedi Victoria (Francesca Hayward) Londra sokaklarına terk edildiğinde, kısa süre sonra yıllık balo düzenlemek üzere olan Jellicle kedileri ile tanışır. Burada, aralarında en yaşlı olan Old Deuteronomy (Judi Dench), bir küreye çıkma ve böylece yeni bir hayata başlama onuruna sahip çok özel bir kedi seçer. Cat Munkustrap (Robbie Fairchild), Victoria'yı yeni çevresiyle tanıştırır - tembel Jenny Fleckenreich (Rebel Wilson) ve dışlanmış Grizabella'dan (Jennifer Hudson), büyülü Bay Mistoffelees'e (Laurie Davidson) ve yürek parçalayan Rum-Tum-Tugger'a (Jason Derulo) kadar. açgözlü Bustopher Jones (James Corden) ve eski tiyatro kedisi Gus (Ian McKellen). Ancak arka planda, yaklaşan balo seçimlerinden galip çıkmak için haince bir planın peşinden giden uğursuz Macavity (İdris Elba) gizlenmektedir.

Cats Filmi Hangi Teknikle Çekildi?

Bilgisayar tekniği ile hazırlanmış ilginç kostümleri ile Cats filmi oldukça ilgi çekici. Özellikle müzikal sevenler için. Müzikler oldukça kaliteli ve eğlenceli. Eleştirmenlerden genel olarak kostümler nedeni ile kötü yorumlar alsa da kızım Karya ile izledik ve çok beğendik. Bu da demek oluyor ki her zaman eleştirmenlerin dediğine kulak asmayıp kendi fikrimizi edinmemiz gerekiyor. Kostümler bence çok başarılıydı. Oyuncular da kedi rollerini gerçekten çok iyi oynamışlar. Zaten tanıdık pek çok oyuncu ile de karşılaşıyoruz filmi izlerken. 

İlginizi çekerse you tube'da kamera arkası görüntüleri de izleyebilirsiniz.

Fikir vermesi açısından kısa bir video da eklemek istedim:


Bu filmler de ilginizi çekebilir:8 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Müzikal çok sevemesem de siz beğendiğinize göre güzeldir Deryacığım :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Müzikal sevmeyince sıkıcı gelebilir haklısın canım:)

   Sil
 2. Bu filmi gördüğüm anda aklıma Ricky Gervais'in dalga geçmesi geliyor. Bu nedenle izlemeyi hiç düşünmemiştim ama dediğin gibi bazen eleştirmenlerle aynı fikirde olmuyoruz. İzleyip kendi kararımızı vermemiz lazım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben hiçbir eleştiri okuyup izlemeden filmi izledim. Kızım müzik dersinde konuyu işlemişti ve merak ettik, gençken de sahnede izleme şansım oldu müzikali. Genelde önemsemem pek eleştirmenleri beğenmedikleri çok film ve kitabı çok beğendiğim olmuştur:)

   Sil
 3. Güzel görünüyor. Kostümler dediğiniz gibi baya gerçekçi:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslında bu teknik Avatar dahil birçok filmde kullanılıyor artık kostüm dekor işi eskidi:) Bu filmdeki fark oyuncuların yüzünü de görebilmemizdi, eleştirmenler niye bu konudan bu kadar rahatsız oldu anlayamadım doğrusu:)

   Sil
 4. cats müzikalı, orjinalini izledim nette, eski olanı :) en ünlülerden o :) başkaları da var tabii :) phantom of the opera, saigon gibi :) bu versiyonu da izlerim :) andrew lloyd webber eskilerin adamı :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet orjinalini izlemiştim ama bu filmi de sevdim:)

   Sil
Daha yeni Daha eski