Zeiten des Sturms- Nele Neuhaus-Kitap Tavsiyesi

 

Herkese merhaba! Daha önce Muttertag-Anneler Günü isimli cinayet romanını okuduğum Nele Neuhaus' tan bir romantik hikaye olan Zeiten des Sturms yani Fırtına Zamanları kitabını okudum. Aslında 3 kitaplık bir seriymiş ancak ben son kitabını yakalamışım:) Zaten serileri karma karışık bulup okumakta üstüme yok:) Nasıl olduysa Kay Scarpetta serisini sırayla okumayı başardım 👀 Artık yeni bir yazarla karşılaşınca kitap sırasına bakıyorum. Umarım bunu huy edinirim devamlı olarak. 

Kısaca kitabın konusu

Sheridan Grant, yeni bir hayata başlamak için arkasındaki tüm köprüleri yakmak ister. Onu seven ve önemseyen Paul Sutton ile bir gelecek planlar. Ancak düğünden kısa bir süre önce hayatının en büyük hayalini gerçekleştirmek için beklenmedik bir fırsat çıkınca Nebraska'ya döner. Geçmişinde karanlık bir sır olan genç kadın her şeyi kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalır.

Tek kitap olarak da okunabilecek bir macera olduğu için, konu çok havada kalmadı. Vakit geçirmelik, rahat okunan bir kitap. Serinin başını da okur muyum bilmiyorum. Okuma listem o kadar kabardı ki normalde oldukça fazla kitap okuyan biri olmama rağmen hep yeni kitaplar eklendiği için bir türlü hafifletemiyorum. 

Nele Neuhaus' un bazı kitapları Türkçe' ye çevrilmiş ancak bu kitabı bulamadım. Almanca veya İngilizce okumak isteyenler belki bulabilir. Ancak polisiye cinayet severlere Anneler Günü'nü mutlaka tavsiye ederim.

Bu kitaplar da ilginizi çekebilir:

İnci Yetiştiricisi

Wie Das Blatt Sich Wendet (Değişim)-Mo Yan

4 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Ben de artık bir kitabı okumadan önce mutlaka Goodreads'te sayfasına bakıyorum. Bir kitabı seriye ait olduğunu bilmeden okuma olayı benim başıma da geldi. Sanki artık seri olmayan kitap yok gibi :-)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Seriler seviliyor sanırım. Ben de severim seri okumayı ☺️

   Sil
 2. hıms not aldım bu yazarı :)

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski