Aquaman Filmi

 

Kısaca Aquaman

Dünyadaki adı ile Arthur Curry olarak adlandırılan Aquaman (Jason Momoa), Atlantis tahtına insan babası Tom Curry'nin (Temuera Morrison) ve Atlantik annesi Atlanna'nın (Nicole Kidman) oğlu olarak çıkma hakkına sahiptir. Ancak üvey kardeşi (Patrick Wilson) şu anda sualtı krallığına hükmediyordur ve  deniz yüzeyinde okyanusları kirleten insanlara karşı bir savaş açmak için denizin diğer altı krallığını toplamak istiyor. Mera (Amber Heard) ile birlikte Aquaman, tahttaki iddiasını destekleyecek olan Atlantis'in ilk kralı  Trident'i arıyor. Ancak ORM buna izin veremek istemez ve amansız bir takip başlatır.

İzlediğim filmleri yazarım diye taslaklara kaydediyorum ama genelde en sevdiklerimi hemen yazıp az sevdiklerimi daha sonraya erteliyorum. Aquaman filmini de iki yıl önce izlemişiz ama bugünlerde Johny Deep ile eski karısı Amber Heart arasındaki dava gündemde olunca film aklıma geldi. Bu tarz olaylarda genellikle kadınların yanında olurum ama o davada kim haklı kim haksız hala çözemedim. Johny'i de oyuncu olarak çok beğenirim umarım şiddet yanlısı değildir iddia edildiği gibi.

Filme dönecek olursam iki yıl bekletmeme bakılırsa pek aman aman beğendiğim bir film olmadı. Vakit geçirmek için izlenebilir ama büyük bir sinema şaheseri beklemeyin👀

Bu filmleri izlediniz mi?

Zodiac

Küçük Prens

Inside Man

12 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Aguaman 2 yi ailecek bekliyoruz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Pek merak etmiyorum Amber oynayacaksa izlemem 😃

   Sil
 2. Aquaman filmini merak ediyordum ama atlamışım. Güzel bir hatırlatma oldu, izleyeceğim. Çok teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 3. Ben de aynı senin gibi hissettim, ehh işteydi.

  YanıtlaSil
 4. Bu filmi izlememiştim ama zamanında çok konuşulmuştu. İzlemeye değer gibi duruyor. Malum davada herkes desteklediği tarafı haklı çıkartacak detayları öne çıkarttığı için olay hakkında çok bilgisi olmayan bizler pek anlayamıyoruz durumu. Ben boşverdim, bakmıyorum hiç :/

  YanıtlaSil
 5. momoa dev insan mağara adamı hihihi :)

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski