Nihayet Yaz Tatili!!!


aile-ve-cocuklar


 Tekrar merhaba. Bana göre oldukça uzun bir ara verdim yazılarıma. Aslında 10gün oldu sanırım ama ben yazmadan duramadığım için çok uzun geldi. 

Nihayet okulları kapattık, karneleri aldık. Karya mükemmel bir karne aldı . Üç çocuğum arasında en hırslı ve çalışkan o zaten. Kötü not alsa ağlar. Okulda ben de öyleydim 🤣. 

ailemiz


Ama ne yazık ki her yıl şaşmaz kural, okulun son haftalarındaki gezilerde terleyip hasta oldu. Madem dersler bitiyor niye erken kapatmazlar okulu bilmem 🙄. Çocukları dolap beygiri gibi gezdirip bize öyle teslim ediyorlar.

En son artık Ada beyin okulundaki veda gecesine yardıma gittim. Tüm gün 6 anne herşeyi hazırladık. O kadar yorulmuşum ki ayaklarımın ağrısı 3 gün geçmedi 🙈. 

Çocuklar da harika bir program hazırlamışlardı. Kapanışta da Ada piyano ile arkadaşı da davulla nefis bir konser verdiler. Herkes ayakta alkışladı. Tabii çok gururlandık, mutlu olduk.En sevindiğimiz haberse Ada'nın okula kabul mektubunu almak oldu. Mektup gelene kadar zavallı heyecandan uyku uyuyamadı 🤣. 

Neyse bitirme hediyesi olarak aldığımız gitara çok sevindi. Kaç gündür de onu sökmeye çalışıyor 💃💃💃. 

Artık kendimi bahçe işlerime ve yazılarıma ve tabii ki kitaplarıma verebilirim. Birbirinden güzel kitaplar okudum, sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum. İnanılmaz ama gerçek bir dizi ve bir iki de film izledim sabah okula uyanma sorunu olmayınca:) Gerçi yine de erken kalkıyorum ama çalar saatle uyanmamak bile güzel. Herkese sevgiler, kalın sağlıcakla... 

Belki bu yazılar da ilginizi çeker:

Bir Cee Deyip Kaçacağım

Annelik Üzerine 

Çocuklar Büyürken 

Anne Sinir Bozucusun! Ergenlikte Çatışmalar ve Kötü Sözler

7 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Ne güzel :) Ada'yı da, Karya'yı da tebrik ediyorum. Yalnız kötü not alınca ağlamasın hiç gerek yok, bir dahakine iyi not alır, yazık göz yaşlarına değmez. İyi tatiller Deryacığım benim yerime de yüz:)

  YanıtlaSil
 2. Yorucu geçmiş ama güzel bitmiş. Artık kendinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Okuduğunuz kitapları merak ettim. :)

  YanıtlaSil
 3. oh güzel haberler o la laaa :)

  YanıtlaSil
 4. Çalar saat ile uyanmamak çok güzel :)

  YanıtlaSil
 5. May your kids be happy! Youa are a happy mother!

  YanıtlaSil
 6. Yaz geldi fakat hala yağmur yağıyor nedense :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Her yerde faklı aslında. Avusturya'da Temmuz sıcak geçti ancak artık sonbahar geldi diyebilriz.

   Sil
Daha yeni Daha eski