Biohackers 2. Sezon - Dizi Tavsiyesi

biohackers-netflix

Uzuuuun bekleyiş nihayet sona erdi. Hatırlarsanız geçtiğimiz yılın sonbaharında Biohackers dizisinin 1. sezonunu izlemiş ve çok da beğenmiştim. Sezon finali tam da insanı meraktan çatlatacak bir yerde bitmişti. Sonra da araya pandemi girince Biohackers 2. sezon bir türlü yayına giremedi.


netflix

Nihayet 9 Temmuz'da 6 bölümden oluşan 2. sezon da Netflix'te yayına girdi. Ben de Biohackers dizisinin devamı nasıl? Biohackers dizisinde neler olacak? sorularımın yanıtını çok şükür buldum:)

Kısaca özet geçeyim spoiler vermeyi sevmiyorum biliyorsunuz, dizinin filmin ve kitabın tadı tuzu kaçıyor çok detaylı okuyunca:) 

Doğrusu 2. sezonu ilk sezondan daha çok beğendim. Aksiyonun dozunu bir tık yukarıya çekmişler. İlk bölümde Mia birden derste uyanıyor ve yaşadığı son 3 ayı hiç hatırlamıyor. Ne telefonunu açabiliyor, ne ev adresini biliyor, ne kiminle birlikte olduğunu...

Tabii tüm bu hafıza kaybı sırasında neler olduğunu hatırlamak ve nedenini öğrenmek şart oluyor. Bu arayışında Mia'ya yine arkadaşları yardımcı olsa da, bu sezonda dost düşman birbirine karışmış durumda.

netflix-dizileri


 Biohackers 2. sezonun 6 bölümünü iki günde izleyip bitirdim. Bana kalırsa son bölüm yine belirsiz bitti. Kimbilir belki de 3. sezon düşünülüyordur.

Oyuncular rollerini son derece doğal oynuyor. Özellikle Mia (Luna Wedler) çok hoş bir kız. Bu role de çok uymuş.

Bu tarz bilim kurgu dizilerini seviyorsanız bence izleyin. Hem bazı bilimsel konular çoktandır hayatımıza giren şeyler çok da kurgu değil:)

Biohackers 1. Sezon

5 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Derya hanım akşama izlemek için dizi arıyordum tavsiye yerinde oldu.

  YanıtlaSil
 2. biohackers 2 evet izlicam tabii :) izlediğim bazı dizilerin yeni sezonları geldi.

  the witcher
  rojst
  virgin river
  why women kill
  :)

  YanıtlaSil
 3. Bu diziyi ben de çok sevmiştim. Arada bakıyordum ne zaman başlayacak diye ya sonra unuttum gitti. Dur izleyeyim ben de

  YanıtlaSil
 4. Benim hiç haberim yoktu bu diziden. Sen beğendim diyorsan tamamdır Deryacım :))

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski