Robert Galbraith - Kötülük KariyeriRobert Galbraith, yani J.K.Rowlings' in tüm Cormoran Strike serisini tamamlamayı başardım. Tabii karışık okudum ama her hikaye farklı olduğu için problem olmadı. Dört kitaptan oluşan bu seri umarım ileride de devam eder. Cormoran Strike ve yardımcısı Robin Ellacot' un maceralarını çok sevdim :) Mavi Ay dizisi vardı benim yaşımdakiler hatırlar belki Bruce Willis oynardı, bu seri de biraz o dizinin tadında :)


Kitabın özeti:


 Robin Ellacott, ofiste kendisine gelen gizemli paketi açınca kopmuş bir kadının bacağını içerdiğini dehşet içinde görür. Patronu, özel dedektif Cormoran Strike de endişelenir, ancak bu durum onu çok şaşırtmaz. Kendi geçmişinden dört kişinin bu tür bir eylemde bulunmaya cesaret edeceği aklına gelir - ve Strike her birinin bu tarz bir eylemi yapacak derecede cani olduğunun da bilincindedir.

Polis, suçlu olma olasılığı az olan bir şüpheliye odaklanırken, Robin ve o, işleri kendi ellerine alırlar ve diğer üç adamın karanlık ve rahatsız edici dünyalarına yönelirler. Tehlikeli anlar yaşamaları kaçınılmazdır...


Tüm Cormoran Strike Serisi:


Kötülük Kariyeri

10 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. I would like to read this author too! Thank you, Deria!

  YanıtlaSil
 2. Kesik bacak çıkan bir kargoyu okurken birden kapıdan kargonun girmesi :))
  Şahane zamanlama :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ayy kötü zamana denk gelmiş, benim hiç bu işte suçum yok ama :)

   Sil
 3. Kesinlikle okuyacağım, tavsiye için teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 4. Okumak istediğim bir seri . Almak için indirim belkiyorum bakalım :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de kütüphaneden alıyorum canım yoksa çok pahalı :)

   Sil
 5. I absolutely love this book series. I'm currently reading evil career so this will be next!

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski