Sevgililer Günü Uygun Bütçeli Hediye Seçenekleri


 

Sevgililer Günü Uygun Bütçeli Hediye Seçenekleri 

Sevgililer Günü Uygun Bütçeli Hediye Seçenekleri sayesinde hem sevdiğimiz kişiyi mutlu edebilir hem de tasarruf yapmış oluruz. Sevgililer günü için önceden hazırlayabileceğimiz ya da satın alabileceğimiz çok sayıda düşük bütçeli hediye bulunur.

Sevgililer günü her yıl 14 Şubat’ta kutlanır. Bu özel günde dünyanın pak çok ülkesinde sevgililer birbiri için çeşitli hediyeler alabileceği gibi sürpriz kutlamalar yaparak da unutulmaz hatıralara sahip olabilir. Sevgililer günü hediyesi neler alınabilir? Bugünü kutlayacak olanların merak edebilecekleri arasında yer alır.Sevgililer Günü Uygun Bütçeli Hediyeler

Sevgililer Günü Uygun Bütçeli Hediyeler  için yaratıcı birçok fikir üretilebilir. Bugünü unutulmaz kılmak isteyenler aynı zamanda sevdikleri kişinin kendisini özel hissetmesini de sağlayabilir. Üzerinde biraz düşünülmüş hediyeler sevdiğimiz kişi için değerli bir hatıraya dönüşebilir.

·         Fotoğraf Baskıları

·         Hatıra Kutuları

·         Hediye Kutuları

·         Led Lambalı Fotoğraf Panoları

·         Mesaj Kartları Kutusu

·         Fotoğraflı Anahtarlık

·         Fotoğraf Baskılı Kitap Ayracı

·         Fotoğraf Baskılı Fincan

·         Mini Albümler

·         Elde Örülmüş Bere (Üzerine Baş Harfler İşlenebilir.)

·         Elde Örülmüş Atkı (Üzerine Baş Harfler ya da Semboller Yerleştirilebilir)

·         Sevdiğimiz Kişi ile İlgili O’nun hakkındaki Duygularımız İçeren Minik Bir Kitapçık (Kendimiz Hazırlayabiliriz)

·         Müzik Kutusu

·         Bileklikler

·         İçine Fotoğraflarımızı Koyduğumuz Çerçeveler

·         İçinde Resmimizin Yer Alacağı Kolye Modelleri

·         İçinde Özel Çikolataların Yer Aldığı Hediye KutularıRomantik bir sevgililer günü hediyesi seçmek için daha çok kişiselleştirilmiş hediyeler üzerinde düşünmek gerekebilir. Bunun için de sevdiğimiz kişinin nelerden hoşlandığı, nelerden keyif aldığı konusunda biraz kafa yormak gerekecektir.

Kendi el emeğimiz ile yapabileceğimiz ve düşük bir bütçeye mal edebileceğimiz çok sayıda hediye seçeneği de bulabiliriz. Bu tür bir hediye tercih ettiğimizde sevdiğimiz kişiyle beraber bu özel günü daha anlamlı yaşayabiliriz. Fotoğraflar bu konuda işimizi kolaylaştırabilecek seçenekler arasında ilk sırada gelirken minik notlar ekleyerek sevdiğimiz kişi için onları bir araya getirebiliriz. Kronolojik olarak yapacağımız bir düzenleme de partnerimizle ilk tanıştığımız günden bu yana geçirdiğimiz tüm mutlu anları kayıt altına almamıza yarayacaktır. Bu sayede zamansız bir hediye seçeneği elde edebiliriz.Kendimiz örebileceğimiz atkı ve bere gibi seçenekleri hazır ürünler kullanarak da çeşitlendirebiliriz. Hazır aldığımızda dilersek üzerine kendimiz işlemeler yaparak bu armağanları daha da kişiselleştirmiş oluruz. Ayrıca değerli hale getirebiliriz.

İsim yazılı cüzdanlar, kartlıklar, kalemler veya not defterleri de sevgililer günü için düşünülebilecek uygun fiyatlı hediye seçenekleri arasında yer alır. Bu hediyelere isim yazılmış olması onları daha da özel hale getirir. Bunun yanı sıra fotoğraflarımızı bastırdığımız minik bir yastık ya da romantik mesajlardan oluşan bir kart kutusu da sevgililer günü için iyi bir alternatif hediye olabilir.Sevdiğimiz kişi kahve içmekten hoşlanıyorsa onun için şık bir termos ve kahve kupası alarak da kendisini mutlu edebiliriz. Özel olarak çekilmiş ve kavrulmuş kahve çekirdeklerini de bu sete ilave edebiliriz. Bu sayede sevdiğimiz kişinin farklı bir kahve lezzetini keşfetmesini de sağlayabiliriz.

Hediyelerimizi yerleştirdiğimiz kutuları kendimiz tasarlayabilir paketleme konusunda da sosyal medya üzerinden farklı hediye paketi tasarımlarını izleyerek bunları uygulayabiliriz. Bu sayede yaratıcı hediye paketleri ya da kutuları elde ederiz.

 

Bu konular da ilginizi çekebilir:

Sevgililer Günü İle İlgili Farklı ve İlginç Efsaneler 

Sevgililer Gününde Aşk Konuşulur

Sevgililer Gününde Yapılabilecek Düşük Bütçeli Aktiviteler

 

 

 

 

6 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Çok güzel fikirler vermişsin Deryacığım. Emeğine sağlık :))

  YanıtlaSil
 2. Elde örülmüş bere :) şimdiden favorim, teşekkürler paylaşım için

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. El işi hediyenin yeri başkadır tabii ki 😊

   Sil
 3. led lambalı foto bakayım nasılmış :)

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski