The Angel Tree-Lucinda Riley' den Bir Aile Dramı

Lucinda Riley'den geçtiğimiz yıl çok severek 7 kızkardeşin hikayesi Seven Sisters' i okumuştum. Der Engelsbaum- The Angel Tree-Melek Ağacı kitabını bu seriden kısa süre sonra okuma fırsatım oldu. 

Der Engelsbaum Kitap Özeti  👀👀👀

Greta Marchmont geçirdiği bir kaza sonrasında hafızasını kaybetmiştir. Uzun bir aradan sonra yıllar boyunca yaşadığı malikaneye döner ve ormanda yaptığı bir yürüyüş sırasında bir ağacın dibinde küçük bir mezar bulur. Greta bir şok anı yaşar ve bu mezarın oğluna ait olduğunu hatırlar. Günler geçtikçe geri gelen anılar, acı gerçekler ve ailenin diğer fertleriyle ilgili gelişmeleri hazmedebilmek için çok güçlü olmak zorundadır.

Oldukça karmaşık bir aile dramı olan roman, Lucinda Riley' in akıcı kalemi ile zaman zaman gözünüz dolarak, zaman zaman gülümseyerek keyifle okuyacağınız bir hikayeye dönüşmüş. Kalemini çok sevdiğim ve pek çok güzel kitaba hayat veren bu yazarın genç yaşta ölmesi çok üzücü. 
12 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Kitabı merak ettim, kapaktaki manzara da çok hoşmuş. :)

  YanıtlaSil
 2. yazarı not aldım ivit :) benden de sanaaa bir yazar :) shirley jackson :)

  YanıtlaSil
 3. Seven Sisters adı bana çok tanıdık geldi... Angel Tree'nin konusunu okurken üzüldüm, hafızasının geri gelme anı acı hakikaten. Tanıtım için teşekkür ediyorum. ❤️

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Seven sisters oldukça popüler bir seri tavsiye ederim ☺️

   Sil
 4. Okumadığım bir kitap, konusu akıcı ve ilgi çekici görünüyor.
  Yazarın genç yaşta vefat etmesi üzücü olmuş.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet başarılı bir yazardı daha ne güzel kitaplar ortaya çıkacaktı kimbilir 😊

   Sil
 5. Yeni bir kitap keşfetmiş oldum, teşekkürler:)

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski