The Brethren-John Grisham
 

Cezaevinde 3 hükümlü hakim para kazanmak için eşcinsel dergilerine reklam veriyorlar. Rehabilitasyonda olan ve daha yaşlı, sevgi dolu bir erkek arkadaş arayan yakışıklı genç erkeklerin fotografları ile kurbanlarını oltaya yakaladıktan sonra mektuplaşmalar başlıyor. Bazı insanlar para ve hediyeler gönderiyor ve serbest bırakıldıktan sonra buluşmayı umuyorlar. Bu güzel bir yan gelirdir ve bazı insanlar açıkları nedeniyle şantaja boyun eğiyor ve ifşa edilmemek için büyük miktarlarda para ödüyorlar. Sonra oltaya gerçekten çok büyük bir balık takılıyor. ABD'nin gelecekteki başkan adayı aday olmadan önce başladığı mektuplaşma nedeniyle büyük bir skandala yol açmak üzeredir. Tüm gizli servis bu skandalı örtbas etmek için seferber olur.

The Brethren, Almanca adı ile die Bruderschaft kesinlikle okuduğum en heyecanlı John Grisham romanlarından biriydi. Aslında esprili gibi görünen bir konunun nasıl kabusa dönüşebildiği mükemmel bir şekilde romanlaştırılmış. Keyifli zaman geçirmek için pek çok kitap okuyoruz, bunu ben de yapıyorum hiç karşı da değilim. İnsanın ruh hali her zaman farklı oluyor. Ancak kaliteli yazarların kitapları da okurlarda bambaşka bir tat bırakıyor.

Kitabın İngilizcesi için


John Grisham' dan okuduğum diğer kitaplar:4 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. İlginç bir konusu varmış.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet ilginç. John Grisham seversin okumadıysan tavsiye ederim ☺️

   Sil
 2. grisham her zaman iyidir :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet bu tarzın dışında kalan kitapları da iyi. Ben severek okuyorum 🙂

   Sil
Daha yeni Daha eski