Schwärzer Als Der Tod-Ölümden Daha Derin-Hoag Tami 

Örnek bir küçük Amerikan kasabasında çocuklar bir kadının cesedini bulurlar. Görünüşe göre öldürülmeden önce tecavüze uğramıştır. Schwärzer Als Der Tod veya orjinal adıyla "Blacker Than Death", üç çocuğun aile durumuna ışık tutuyor ve öğretmenleri Ann , çocuklara korkunç keşfin üstesinden gelmelerine yardım etmeye çalışıyor.

 Profil uzmanı Tony Mendez, hikayede daha çok destekleyici bir rol oynuyor. Şimdiye kadar naif bir resim çalışmasından çıkmış gibi görünen küçük bir kasabadaki korku - tamamen farklı koşullarda büyüyen çocukların bakış açısından tasvir ediliyor. İyi bir diş hekimi babası ve histerik bir annesi olan zeki, sessiz çocuk Tommy; sevgi dolu bir sanatçı annenin ve kendini işine adamış bir avukatın kızı olan kendine güvenen Wendy ve daha 11 yaşında ama daha sonra bir psikopat olma eğilimleri olan bir çocuk olan Dennis. Katil aslında tanıdıkları biri midir?

Okurken tahminlere yer veren kitap yine de heyecanla bitti. Tami Hoag ilk kez okuduğum bir yazar ama başka kitaplarını da okumayı düşünüyorum. 

Kitabın Türkçe adı Ölümden Daha Derin.

Tami Hoag HakkındaTami Hoag, 20 Ocak 1959'da Iowa, Amerika Birleşik Devletleri'nde doğdu.

New York Times'ın en çok satanlar listesine giren hit gerilim ve aşk romanlarının yazarı. Kill the Messenger, Heart of Dixie ve Oak Knoll, Kovac/Liska ve Doucet serileri en çok satan romanları arasındadır.

Yazarlık kariyerine Bantam Books' un Loveswept roman serisine katkıda bulunarak başladı. McKnight in Shining Armor, ilk bağımsız romanı 1988'de yayınlandı.

Profesyonel binicilik yarışmalarına katıldı.

Iowa'da doğduktan sonra Minnesota'da büyüdü. 1977'de Daniel Hoag ile evlendi.

Yazma kariyerinin başlangıcından beri, Tami Hoag'ın romanları sürekli olarak en çok satanlar listelerinin başında yer aldı. Bugüne kadar, çok sayıda New York Times en çok satanı da dahil olmak üzere otuzdan fazla kitap yazdı ve otuz beş milyondan fazla kitap sattı. Tami Hoag' ın çalışmaları yirmiden fazla dile çevrildi. Yazar Palm Beach County, Florida'da yaşıyor.

Bu kitaplar da ilginizi çekebilir:

Das Manuskript-John Grisham

Patricia Cornwell-Kay Scarpetta Serisi


2 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

Daha yeni Daha eski