The Lost City Of Z - Film TavsiyesiThe Lost City of Z Özeti


Percy Fawcett (Charlie Hunnam) İngiliz Ordusunda bir subaydır, ancak geçmişi nedeniyle orada büyük bir kariyer şansı yoktur.  Güney Amerika'da 1920'lerde henüz bilinmeyen bölgenin haritalarını oluşturması beklenen Kraliyet Coğrafya Topluluğu'ndan bir emir, alır. Düşman Amazon ormanlarına yaptığı uzun ve zorlu keşif gezisi sırasında, tesadüfen henüz kimsenin bahsetmediği bir uygarlığın izlerine rastlar ve çok geçmeden "Z" adını verdiği kayıp bir şehrin varlığına ikna olur. Ancak eve döndüğünde kimse ona inanmaz ve bulgusu boş bir hayal olarak reddedilir. İddialarını destekleyecek kanıt bulmaya zorlanan Fawcett, son olarak şimdi yetişkin oğlu Brian (Tom Holland) ile birlikte defalarca Brezilya ormanlarına gider.

Lost City of Z gerçekten ilginç ve keyifle izlenen bir film. İnsanın sıkılmadan izleyebileceği ve benim de keyifle izlediğim bir film oldu. İngiliz kaşif ve haritacı Percy Fawcett'in gerçek hayat hikayesine dayanması da daha ilginç kılıyor.

Bu filmler de ilginizi çekebilir:

The Happening ve Red Dot

Chocolat

Official Secrets

8 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Duymamıştım bu filmi, teşekkürler

  YanıtlaSil
 2. Güzel bir filme benziyor. Teşekkürler.

  YanıtlaSil
 3. seyretmiştim güzeldi..

  YanıtlaSil
 4. the happening in yanına bunu da ekleyim, ya şey var the adam project, çok keyifli film ve sürükleyici :)

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski