Web Analytics
En Kinci Ve İntikamcı Doğaya Sahip 4 Burç

En Kinci Ve İntikamcı Doğaya Sahip 4 Burç


 

Bu dört burç, intikamcı doğaları ile bilinir

Balık: 

Bağışlama, Balık burcunun gücü değildir. Bunun yerine, tartışmalarda meslektaşları tarafından saldırıya  veya hayal kırıklığına uğrayınca hızlı tepki verirler ve her şey için diğerini suçlarlar. Özellikle anlaşmazlıklarda, her şey yolundaymış gibi görünürler - ama gerçekte içten içe bu durumdan nasıl üstün çıkacaklarını düşünürler. Balıklar intikamlarını toplum içinde gerçekleştirmezler, ama bunu sonsuza dek bilinçaltında tutup, günü gelince intikam alırlar.

Boğa Burcu:

 Burç son derece hassastır, ancak aynı zamanda güçlü bir misilleme duygusuna sahiptir. Affetmek, inatçı Boğa için yabancı bir kelimedir. Bu yüzden duygularını inciten birini affedemez. Burçla uğraşmamanın daha iyi olmasının bir başka nedeni: Boğa intikamını halka açık bir şekilde göstermeyi tercih eder. Onun arenasına düşmüşseniz - iyi şanslar!

Başak: 

Bu en pasif-agresif burçla, genellikle yüzünüze çarpan tokata kadar sorununuz olduğunu farketmezsiniz. Bir saniye her şey yolundadır, ama bir an sonra Başak sizden nefret edebilir. Mükemmeliyetçi olduğu için intikamını en küçük ayrıntısına kadar planlar: sistematik işkence, sloganıdır.

Akrep:

 Bu burç tam anlamıyla "intikam tatlıdır" sloganına göre yaşar. Burç, intikam söz konusu olduğunda bile çok tutkulu ve kararlıdır. Akrep ismine yakışır: İhanete uğradığını hissederse, öfkeye kapılır ve muadilinin hayatını cehenneme çevirir. (Akrep burcu insanı olarak iyiliği de kötülüğü de asla unutmadığımı söyleyebilirim:))

14/YORUM GÖNDER / YORUM

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. başak ve balık fecidir yakinen biliyorum...

  YanıtlaSil
 2. Burçlara aşırı aşırı inanmıyorum. Ama balık ve başağı mülayim burçlar olarak bilirdim. Daha sessiz, daha yumuşak. Yükselenim başak. Beni de ilgilendirir mi bu özellik acaba :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Başak ve balıkta bir sinsi yön vardır. En azından benim tanidıklarım öyleydi.

   Sil
 3. ben başak burcuyum aslında çabuk affederim ama karşımdakinde pişmanlık görmezsem kin de tutarım :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Her insanda vardır aslında kimin damarına bassan kin duyabilir 😃

   Sil
 4. ahaha çok fenayızdır, Balıklar olarak :D

  YanıtlaSil
 5. Beni unutmuşlar . Ben aslan burcuyum ve çevremde en kinci benim :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gerçekten mi? Ege ve karya aslan ama hiç kin tutmazlar.

   Sil
 6. Akrep burcu olarak buradayım ben de. Evet intikamcıyız. 😁

  YanıtlaSil
 7. Aslan tarafım affetse de, akrebin varlığını zaman zaman hissederim :)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

Daha yeni Daha eski