Gary Chapman - Aileler İçin Sevginin 5 Dili

Bu, ipuçları aile hayatınızı daha istikrarlı, dengeli ve sıcak hale getirecek!

Çok satan yazar Gary Chapman kitaplarında bugüne kadar birçok kişiye yardım etti. Açık ve gerçekçi bir şekilde, aile hayatının başarılı olması için neyin önemli olduğunu bu kitapta şu noktalarla vurguluyor:

- Ebeveynlerin herkesin iyiliğine yönelik tutumu
- erkek ve kadın arasındaki yakınlık
- Ebeveynlerin standartları belirleme istekliliği
- Ebeveynlerinin talimatlarına güvenen ve saygı duyan çocuklar
- Aile için sorumluluk alan erkekler
Somut örnekler ve günlük alıştırmalar, bunun sadece "nasıl yapılacağını bilmek" ile ilgili olmadığını, aynı zamanda tavsiyeleri uygulayabileceğinizi de garanti eder.
Çiftler ve ebeveynler için yapılan birçok test size ek güvenlik sağlar ve aileniz için doğru yolu bulmanıza yardımcı olur.

Bu kez aileleri ilgilendiren bir kişisel gelişim kitabı ile buradayım. Mutlaka bu kitaplarda okuduklarımızı birebir yapamasak da, hayatımıza kattıkları oluyor. Ben kendi adıma tek bir ipucu, tek bir bilgi bile öğrensem bunu büyük bir fayda olarak görüyorum. Okuyarak öğrenebilen bir insan olarak da benim için bu çok önemli. Dinleyerek veya izleyerek çok zor öğrenirim. Siz de benim gibiyseniz, kişisel gelişim kitapları tam size uygun seçimler olacaktır.
Gary Chapman, Amerika'lı bir pastör olmasının yanı sıra, ilişki danışmanı ve yazar. İlişkiler ve aileler konusunda kitapları birçok dile çevrildi ve çok satanlar listelerine girdi.

Diğer Kişisel Gelişim Kitapları:


6 Yorumlar

Yorumlara link eklemeyiniz tıklanabilir link olan yorumlar yayınlanmaz. Please don' t add your links at the comments they will not published.

 1. Güzel gibi. Türkçesi var mı bakmalı.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Türkçeleri var bunların bildiğim kadarıyla.

   Sil
 2. Aileler için yazılan bu tür kitapları seviyorum teşekkürler önerin için.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mutlaka faydalı bilgiler oluyor içlerinde. Okuyan kendi için ipuçları buluyor. Ben de severim kişisel gelişim kitaplarını. Tabii yazar ve yazım dili de önemli kimisi de çok sıkıcı olabiliyor :)

   Sil
 3. Ne çok olmuş okuyalı. Tekrar bakmalı.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Eski bir kitap zaten bizim evin başucu kitaplarından:)

   Sil
Daha yeni Daha eski